طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های کامپیوتری

 

پشتیبانی و نگهداری از شبکه های کامپیوتری

پس از انتخاب و پیاده سازی سیستم های شبکه ای و زیر ساختارها سازمانی، نوبت به نگهداری از آن ها می رسد.

 

    آیا می دانید اگر برای نگهداری از زیر ساختارهای سازمانی و شبکه ها، متدولوژی مناسب را نداشته باشید، هزینه های سرسام آوری گریبان گیر شما خواهد شد؟
    آیا می دانید تنها یک اشتباه کوچک درنگهداری از سیستم های سازمانی، می تواند داده ها و در نتیجه تمام دارایی سازمان را به باد دهد؟
    آیا از روش های هوشمند سازی در نگهداری از تجهیزات شبکه ای مطلع هستید؟
    چگونه می توان درصد خطا را درنگهداری از شبکه ها و زیرساختارهای شبکه ای سازمان ها کاهش داد؟
    برای فعالیت مستمر و بدون قطعی شبکه های کامپیوتری در سازمان ها چه راه حل هایی وجود خواهد داشت؟

 

پشتیبانی و نگهداری از سیستم ها و تجهیزات زیر ساختاری شبکه ای در سازمان ها امری بسیار مهم است و نباید نادیده گرفته شود. با این که این موضوع مهم است اما برخی سازمان ها با کم اهمیت پنداشتن آن ممکن است هزینه های بسیاری را متحل شوند و مشکلات جبران ناپذیر برای آنها رخ دهد. برخی راه حل ها برای نگهداری از شبکه های کامپیوتری و تجهیزات زیر ساختاری شبکه تنها در اختیار متخصصان در این زمینه است. به طور مثال استفاده از برچسب های RFID  جهت هوشمند سازی کنترل مراکز داده ای یکی ازموضوعات نو وبسیار کاربردی است و می تواند درصد خطا را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

    شرکت لاوان ارتباط تاکنون پروژه های بسیاری را در این خصوص با موفقیت پیاده سازی کرده است و برای نگهداری از زیر ساختارهای شبکه ای راهکارهایی کاملا نو و پیشرفته را درنظر دارد. تیم متخصص لاوان ارتباط همواره پاسخگوی تمام مشکلات و نیازمندی های احتمالی مشتریان خواهند بود و تمام تلاش خود را جهت تامین رضایت مشتریان انجام میدهند. سرعت،امنیت و کیفیت در نگهداری از شبکه های کامپیوتری کاملا تضمین شده است و با انتخاب لاوان ارتباط مطمئن باشید،مشکلی به وجود نمی آید.