سه محصول هوشمند دیجیتال مخصوص نگهداری از گربه ها!

سه گجت موبایلی برای کمک به نگهداری از گربه ها

این روزها بازار محصولات هوشمند دیجیتال مخصوص گربه‌ها رونق زیادی دارد. از اسباب بازی و دوربین گرفته تا ابزارهای اولیه مانند ظرف غذا و ظرف خاک، همگی به صورت الکتریکی طراحی شده اند. در ادامه سه نمونه از گجت‌های طراحی شده برای گربه‌ها اشاره می‌کنیم.

دوربین Motorola Scount85

Scount 85 دوربین فیلم‌برداری 720p است که به صاحب حیوان خانگی کمک می‌کند تا با استفاده از برنامه مخصوص، حیوان خود را تحت نظر داشته باشد. از قابلیت‌های جالب این محصول می‌توان به امکان برقراری مکالمه دو سویه اشاره کرد که می‌توان برای ارتباط با حیوان خانگی استفاده کرد. تنها نقطه ضعفی که این دستگاه دارد این است که به دلیل حرکات سریع گربه‌ها، بعضی اوقات از فیلم گرفتن آن‌ها ناتوان است. این دستگاه برای افرادی که مشغله‌های زیادی دارند و حیوان خود را مدت زمان زیادی در خانه تنها می‌گذارند، می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

دوربین Petcuble Play

دوربین 3.1 اینچی Petcuble، نسخه سرگرم‌کننده‌تر و البته گرانتر دوربین موتورولا است. گزینه «بازی» این دستگاه، لیزر آن را فعال می‌کند. که از طریق گوشی هوشمند، از راه دور کنترل می‌شود و گربه را تشویق به بازی می‌کند. در این دستگاه دوربین، بلندگو، میکروفن و لیزر بازی طراحی شده‌ و همچنین کاربر می‌تواند عکس و فیلم حیوان خانگی خود را در حین بازی ضبط کند و آن‌ها را به اشتراک بگذارد.

دستگاه ردیاب TabCat Bundle

TabCat یک دستگاه ردیاب خانگی است و پلاک کوچکی دارد که به قلاده گربه متصل می‌شود و از طریق فرکانس رادیویی ارتباط برقرار می‌کند. پلاک کوچک این دستگاه همچنین می‌تواند در تاریکی روشن شود و جای گربه را به صاحب آن نشان دهد. این دستگاه می‌تواند گربه را تا شعاع 122 متری از خانه ردیابی کند.