آشنایی با نمایشگاه الکامپ | به بهانه برگزاری بیست و سومین دوره

دستاوردهای این تعاملات، نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فیمابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفا می نماید. گشایش های اخیر در حوزه بین الملل و اراده ملموس دولت تدبیر و امید، که خود نیز با پیگیری استقرار دولت الکترونیک در زمره بزرگترین مشتریان بالقوه این حوزه می باشد، در افزایش حضور صنایع کشور در عرصه های بین المللی، زمینه شکوفایی این حوزه از صنعت و فن آوری را بیش از پیش فراهم نموده و انتظار می رود در دوره آتی نمایشگاه الکامپ، فرصتی تکرار نشدنی را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار دهد تا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعامل بین المللی خویش را بطور چشمگیری ارتقاء بخشند .

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزارکننده دوره بیست و سوم نمایشگاه الکامپ با حمایت ارزشمند سازمان توسعه تجارت و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران و مشارکت و حمایت موثر نهادها، انجمن ها و تشکل ها نهایت تلاش خود را بکار گرفته تا این دوره از نمایشگاه با کیفیت و نظم متفاوت برگزار گردد. امیدوار است بازخورد مشارکت کنندگان پس از برگزاری دوره بیست و سوم نیز موید همین امر باشد.

از زیرگروه های تخصصی نمایشگاه الکامپ می توان به: نرم افزار، ارتباات و تجهیزات الکترونیکی، نرم افزارهای موبایلی، بازی های رایانه ای، نرم افزارهای مالی و اعتباری، آنتی ویروس ها، بانکداری الکترونیکی، خدمات الکترونیکی، فروشگاه های الکترونیکی، سیستم های امنیتی، حفاظت اطلاعات و امنیت، سیستم های مکان یابی و RFID، دیتاسنترها، سخت افزار، تجهیزات دیجیتال اداری، تخته های هوشمند، پرینترها، دستگاه های پیرامونی، تلفن های همراه، تبلت، لپتاپ و … اشاره کرد.

اطلاعات ضروری نمایشگاه بین المللی الکامپ

دوره برگزاری: 23

محل برگزاری: محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی تهران

زمان برگزاری: 30 تیر الی 2 مردادماه 96

آدرس ستاد اجرایی نمایشگاه: تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فخارمقدم، نبش گلبرگ سوم شرقی، پلاک 15، واحد2

تلفن: 42917100

سایت رسمی نمایشگاه

امتیاز شما به این مطلب