درباره شرکت

شرکت لاوان ارتباط در سال ۱۳۷۹ با هدف اشاعه فرهنگ انفورماتیکی کشور درزمینه ارائه مشاوره، خدمات طراحی، پیاده سازی، نظارت و پشتیبانی مراکز داده و زیرساخت‌های شبکه‌های کامپیوتری ساخت‌یافته فعالیت خود را آغاز کرده است. در راستای تحقق این اهداف شرکت لاوان ارتباط در سه حوزه ذیل اقدام به ارائه خدمات نموده است:

  • طراحی و اجرای شبکه های ساخت یافته و مراکز داده.
  • تولید ملزومات مورد نیاز شبکه و زیر ساخت های آن در صنعت ICT کشور.
  • تامیین تجهیزات پسیو با کیفیت بسیار بالا از شرکت معتبر اروپایی R&M سوئیس.

شرکت لاوان ارتباط با دراختیارداشتن دانش فنی و آگاهی از استانداردها و همچنین داشتن محصولاتی مطابق  با انواع استانداردهای روز دنیا شامل ۵۶۸ ISO11801 , EIA/TIA، به ارائه خدمات نصب و راه اندازی زیرساخت‌های شبکه می‌پردازد. لاوان ارتباط پس از تحقیقات گسترده جهت تامین تجهیزات شبکه‌ای، درنهایت برند R&M را به عنوان بهترین برند اروپایی شناسایی کرده و اقدام به واردکردن محصولات این شرکت نمود. این برند در تولید محصولات خود از آخرین تکنولوژی‌های روزدنیا استفاده کرده و محصولاتش را با ضمانت های ۲۵ ساله ارائه می‌نماید.

  

  چشم انداز شرکت لاوان ارتباط

 

    دستیابی به جایگاه برتر در صنعت IT‌ کشور و بهبود کیفیت و بالا بردن خلاقیت و نوآوری در ارایه کلیه خدمات
 

بیانیه ماموریت

تسهیل سازی ارتباطات در حوزه IT در بستر شبکه‌های کامپیوتری اولین دلیل تاسیس لاوان ارتباط بوده است.این محور در طی بیش از ۱۵ سال تاسیس شرکت همچنان دغدغه ماست. ایجاد بستری برای ارتباط آسان و پرسرعت در فضای IT در جای جای کشور همواره محور تفکر ما را تشکیل داده است. امروز پس از سالها خدمت در این راستا همچنان بر سر حرف خود هستیم و به این منظور از آخرین تکنولوژی های روز دنیا بهره میگیریم. فلسفه وجودی ما در سایه تکنولوژی های برتر مرتبا تقویت شده و ما نیز همگام با دنیای پر شتاب تحولات تکنولوژیکی سعی درانتقال این فناوری ها به کشور عزیزمان داریم. در راستای انجام ماموریتمان از تمامی ظرفیت های داخلی و خارجی استفاده می کنیم و با تکیه بر نیروی انسانی متخصص در حوزه شبکه همواره میکوشیم که کیفیتی متفاوت و برتر را به مشتریان خود ارائه دهیم.
   

ارزش ها

 

مشتری مداری، سرعت و کیفیت ارائه خدمات، استفاده از تکنولوژی‌های به روز، ارزش آفرینی پایدار برای مشتریان، شفافیت عملکردی، یکپارچگی ارائه خدمات، استفاده از بهینه‌ترین راه‌حل‌های مهندسی

 

لوح‌ها و مدارک