Cisco Prime Infrastructure، ابزاری جهت مدیریت شبکه

 

با استفاده ازاین سیستم شما می توانید به صورت کاملا کارا و موثری شبکه های کامپیوتری خود را مدیریت نمایید. علاوه بر این، میزان تجربه کاربران از کیفیت خدمات دریافتی توسط شما بسیارافزایش خواهد یافت.

ویژگی های Cisco Prime Infrastructure

نمایی اختصاصی برای مدیریت

با این ویژگی می توانید مشکلات را قبل از وقوع آنها شناسایی نمایید و همچنین مدت زمان کمتری را صرف مدیریت شبکه کنید، به این ترتیب می توانید مدت زمان بیشتری را جهت فعالیت های تجاری خود صرف نمایید.

نصب و استقرار ساده

این سیستم به سادگی نصب می شود و نیازی به تجهیزات هوشمند خاصی ندارد.

استفاده ازاپلیکیشن های پیشرفته

یکی از مزیت های این سیستم این است که در داخل آن یک سری برنامه های کاربردی پیشرفته قرار داده است و این برنامه ها می توانند به بهتر شدن کیفیت و بهینه سازی نحوه کارکرد شبکه کامپیوتری سازمان شما کمک بسیاری را نماید.

ضمانت دسترسی به شبکه

سرویس PI تضمین می کند که همواره کاربران شما به شبکه و خدمات محاسباتی دسترسی داشته باشند و هیچ گونه قطعی رخ ندهد، علاوه بر این  می توانید هرگونه استفاده از شبکه را با هر وسیله ای شناسایی نماید.(حتی موبایل)

مدیریت متمرکز شبکه های توزیع یافته

امروزه یکی از مشکلات اکثر سازمان ها این است  که تجهیزات شبکه ای آنها بسیار توزیع یافته و نامترکز می باشد، به طور مثال ممکن است یک سازمان مرکزی اطلاعاتی را در شهرها و یا حتی کشورهای مختلفی داشته باشد.

در این گونه موارد مدیریت متمرکز و سازمان یافته همه مراکز داده بسیار مهم است. این سرویس به شما اجازه  می دهد تا بیش از 10 شبکه مختلف را به صورت همزمان بررسی و کنترل نمایید.

 

ویژگی های PI3:

رابط کاربری جدید

در این ورژن  پنل کاربری جدیدی بافرمت HTML 5 توسعه داده  است که در آن می توانید به راحتی و یا یک بررسی سریع، کوچک ترین مشکلات  شبکه را شناسایی نمایید. این رابط کاربری به گونه ای است که با استفاده ازتبلت و یا  pc ها هم می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

سفارشی سازی زنگ

اپراتور شبکه می تواند برای هر یک  تماس ها آلارمی منحصر به فرد را تعبیه کند تا هنگام نواخته شدن آلارم  پاسخی به موقع و متناسب را ارائه دهد.

مدیریت مراکز داده

در ورژن 3 این محصول همچنین می توانید کنترل را  به قسمت های یارانشی هم افزایش دهید و مراکز داده را هم کنترل و هم بازرسی کنید.