Cyfuture برای ساخت مرکزداده در چنای، هند

ساخت مرکزداده در هند

ساخت مرکزداده در هند


زمان تخمینی مطالعه: 2 دقیقه

شرکت میزبانی وب Cyfuture مستقر در هند از ساخت یک مرکزداده جدید در چنای هند خبر داده است. این مرکز که پنجمین مرکزداده Cyfuture در هند را نشان می‌دهد، در زمینی به‌مساحت یک هکتار در تمباران، چنای قرار خواهد گرفت و در فاز اول ظرفیت 500 رک را خواهد داشت.

Cyfuture برای ساخت مرکزداده در چنای

 Cyfuture-از طریق لینکدین

مرکزداده چنای طیف وسیعی از خدمات ابری از جمله ذخیره‌سازی داده‌ها، محاسبات ابری و بازیابی بلایا را ارائه می‌دهد. هنوز نیز تاریخی برای شروع ساخت‌و‌ساز اعلام نشده است. Anuj Bairathi  مدیرعامل و بنیانگذار Cyfuture گفت: ما از این‌که زیرساخت‌های پیشرفته مرکزداده خود را به چنای بیاوریم بسیار هیجان زده‌ایم. این تسهیلات جدید ما را قادر می‌سازد تا تقاضای فزاینده برای خدمات ابری در منطقه را برآورده کنیم و به مشتریان خود کمک کند تا از طریق قدرت ابر، نوآوری و رشد را هدایت کنند.

Cyfuture  در حال‌حاضر مراکزداده در نویدا، جیپور و رایپور دارد و هدفش این است که در نیمه دوم سال جاری به بمبئی و بنگلور آن را گسترش دهد. Cyfuture  خدمات ابری را از طریق Cyfuture.Cloud خود ارائه می‌دهد، که ارائه‌دهنده خدمات ابری تحت پوشش MEITY است. امید می‌رود که تاسیسات جدید در چنای قابلیت‌های خدمات ابری این شرکت را گسترش دهد.

Ajai Rai، مدیر ارشد فناوری Cyfuture گفت: مرکزداده جدید ما در چنای گواهی بر تعهد ما به ارائه بهترین خدمات ابری ممکن به مشتریانمان است. ما مشتاقانه منتظر کمک به مشاغل در منطقه هستیم زیرا این تاسیسات دارای سیستم‌های برق و خنک‌کننده اضافی برای اطمینان از حداکثر زمان کار و اطفای حریق و اقدامات امنیتی پیشرفته است. چنای به دلیل اتصال کابلی زیر دریا و حضور شرکت‌های بزرگ و شرکت‌های فناوری‌اطلاعات، یک مکان استراتژیک در هند است. Digital Realty، CtrlS، CapitaLand، AdaniConneX  و Equinix از جمله مواردی هستند که مراکزداده جدیدی را در این منطقه می‌سازند یا راه‌اندازی کرده‌اند.

امتیاز شما به این مطلب