طراحی و پیاده سازی دیتا سنتر

نصب و پیاده سازی شبکه و دیتا ستر سازمان ها و شرکت ها

 

امروزه اکثر شبکه های سازمانی مکانی امن برای نگهداری از داده ها هستند. داده های سازمان امروزه سرمایه اصلی سازمان به حساب می آیند و دیگر سرمایه های فیزیکی و اموال در اولویت نیستند. از این رو اهمیت مراکز داده در سازمان ها دو چندان شده است و هرچه این مراکز پیشرفته تر باشند قطعا آن سازمان موفقیت ها بیشتری را به دست خواهد آورد. تجهیزات فیزیکی در دیتا سنتر سازمان ها اولین موردی است که باید در مورد آن تامل شود.

  

  چه تجهیزاتی و با چه ویژگی های باید انتخاب شود؟

    آیا برای هر صنعت به تناسب اهداف و ویژگی های خاص آن، تجهیزات فیزیکی و مراحل نصب و پیاده سازی خاصی جهت مراکز داده وجود دارد؟
    آیا علاوه بر امنیت در فضای مجازی، امنیت فیزیکی دیتا سنتر ها و تامین آن با استفاده از جدید ترین متد های روز مهم است؟
    به نظر شما با یک لحظه قطعی در سیستم های شبکه ای سازمان های بزرگ مانند بانک ها، سازمانهای دولتی و…. چه خسارات جبران ناپذیری به بارخواهد آورد؟
    کاربرد تجهیزات ماژولار در پیاده سازی شبکه های کامپیوتری چیست؟

در مرحله اول برای انتخاب تجهیزات زیر ساختاری باید عوامل متعددی بررسی شوند که غالبا نادیده انگاشته می شوند. این عوامل با اعزام تیم متخصص به محل موردنظر بررسی می شوندو پس از بررسی نهایی برای انتخاب تجهیزات تصمیم گیری می شود. اما تنها بررسی محل کافی نیست، این که هر سازمانی در چه صنعتی فعالیت دارد و شرایط محیطی چگونه است، هم بر نوع تجهیزات ونحوه پیاده سازی اثرگذار خواهد بود. تامین امنیت فضای فیزیک هم از عوامل بسیار مهم است . تجهیزات ماژولار در پیاده سازی شبکه های کامپیوتری در سازمان ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و اکثریت سازمان ها به دنبال تجهیزاتی هستند که با سیستم های قبلی آنها همخوانی داشته باشد و یا درآینده اگر قرار است تغییراتی اتفاق بیفتد، قابلیت ارتقاء وتغییر بازهم موجود باشد.

    شرکت لاوان ارتباط با داشتن تیمی متخصص و با کوله باری ازتجارب متعدد که حاصل اجرای موفقیت امیز پروژه های سازمان های مختلف ( بانک، بیمه، بیمارستان، سازمان های دولتی و….)بوده است، همواره درکنار شما خواهد بود. لاوان نماینده رسمی کمپانی R&M در ایران می باشد و با ارائه جدیدترین و پیشرفته ترین راه حل ها یکی از بهترین ها در حوزه ارائه خدمات زیرساختاری در حوزه شبکه و تجهیزات پسیو شبکه است.

 

پیاده سازی دیتا سنتر ساخت یافته و ارائه تجهیزات پسیو شبکه
پیاده سازی زیر ساخت های مورد نیاز در شبکه های  هوشمند
اجرای  جدید ترین و تخصصی ترین راه حل ها درحوزه REFID
همگی جزئی از خدماتی است که درحوزه نصب و پیاده سازی به شرکت ها و سازمان های مختلف ارائه می دهیم.