ECOC 2018 | چهل و چهارمین کنفرانس ارتباطات نوری در ایتالیا برگزار میشود

ECOC یکی از کنفرانس‌های پیشرو در اروپا در زمینه ارتباطات نوری و یکی از معتبرترین و بلندمدت ترین رویدادها در این حوزه محسوب می‌شود. در این رویداد، شرکت‌های فناوری اطلاعات نوری در قالب مقالات انتخاب شده، جلسات مختلف برای ارائه دموی تکنولوژیهای این عرصه، سخنرانی‌ها، کارگاه‌ها و سمپوزیوم‌های ویژه گزارش خواهد شد.

همزمان با این کنفرانس علمی، نمایشگاه ECOC طیف گسترده ای از محصولات و خدمات ارتباطی نوری را به نمایش می‌گذارد.

بنابراین، مخاطبان ECOC می‌توانند شرکت کنندگان علاقه‌مند مانند پژوهشگران و دانش‌آموزان، توسعه‌دهندگان محصولات، مدیران فروش و توسعه‌دهندگان بازار مخابرات باشند. هر ساله این انجمن بین‌المللی بیش از 1000 دانشمند و محقق از موسسات تحقیقاتی و شرکت‌های سراسر جهان را جذب می‌کند.

ECOC 2018 توسط CNIT، کنسرسیومی از 37 دانشگاه ایتالیایی برای ارتباطات مخابراتی، سازماندهی شده است. EUREL مالک علامت تجاری ثبت شده ECOC است. EUREL انجمن ملی مهندسین برق اروپا است که نمایندگی ده انجمن در ده کشور اروپایی را بر عهده دارد.

حامی علمی این رویداد بین المللی توسط موسسه فن آوری اطلاعات و ادراک (the Institute of Communication Information and Perception Technologies) ارتباطات TeCIP) Scuola Superiore Sant’Anna) و آژانس فضایی ایتالیا (ASI) می باشد.

این رویداد مورد تایید انجمن های IEEE Photonics و OSA (انجمن نوری) است.

امتیاز شما به این مطلب