جیتکس 2017 در حال برگزاری است


چرا دوبی و چرا جیتکس؟

دوبی امروزه خود را به عنوان بستری پویا برای خلاقیت و نوآوری در سرتاسر دنیا مطرح کرده است، پلی بین غرب و شرق، یک پیشگام در فناوری. فقط در چند دهه، دوبی از یک بندرگاه و مکان ماهیگیری تبدیل به منطقه ای برای تجارت جهانی و یک مقصد گردشگری بین المللی شد. امروزه دوبی به غروب های دل انگیزش، متروی بدون راننده اش و جزیره های انسان ساختش معروف است. سرمایه گذاری های هنگفت دولت مرکزی در نوآوری های دیجیتالی و به منظور پیشرفت در شاخص های اجتماعی، اقتصادی، حکومتی و محیط زیستی به این معنی است که در سال های آینده هم این رشد فزاینده دوبی ادامه دار خواهد بود.

دوبی شهر اولین هاست که از طریق سرمایه گزاری های مالی بر بالا بردن سطح تحقیق و توسعه (R&D)، فناوری های جدید و ارائه برنامه های تکنولوژیکی کاربردی در زندگی وقعی نسبت به بسیاری دیگر از شهرها پیشگام است.

هر شرکت فناوری جهانی جدیدر هفته تکنولوژی جیتکس –به عنوان بزرگترین و تاثیرگذارترین رویداد فناوری در خاورمیانه- شرکت می کند. جیتکس جایی است که در آن معاملات کسب و کارها امن هستند. جیتکس جایی است که در آن شما با ثروتمندترین و سریع ترین منطقه در حال رشد تکنولوژی در جهان مواجه می شوید.

 

جیتکس 2017 در فضایی بالغ بر 92.903 متر مربع در حال برگزاری است. در این نمایشگاه 4.473 نفر از صاحبان صنایع، تاجرین و فعالان و غرفه داران حوزه های ارتباطات و فناوری اطلاعات حضور دارند و همچنین 147133 نفر هم در این نمایشگاه شرکت کرده اند.

محورهای اصلی جیتکس 2017 شامل واقعیت افزوده و واقعیت مجازی، تکنولوژی شهرهای هوشمند بین المللی، اینترنت اشیا و تولید هوشمند است.

اخبار مربوط به این نمایشگاه معتبر را از سایت رسمی آن دنبال کنید:
سایت رسمی نمایشگاه

امتیاز شما به این مطلب