زیر ساخت ICT در حوزه صدا و تصویر (AV)

زیرساخت ICT

زیرساخت ICT


نمايش فيلم ها با کيفيت HD خانواده را تحت تأثير قرار مي دهد. آن ها همچنين از مشاغل در طبقه معاملات، کنفرانس ها، سخنراني ها، دانشگاه ها و معاينات پزشکي در بيمارستان ها پشتيباني مي کنند. به طور فزاينده اي، انتقال ويديو بر اساس استانداردهاي غالب و قابل قبول صنعت مانند ( HD BaseT-IP ( HD BaseT over IP بيش از IP و SDVoE (ويدئو تعريف شده توسط نرم افزار از طريق اترنت) است.

 

چرا؟ زيرا هر دو سيستم به جاي پروتکل هاي اختصاصي از Ethernet/IP استفاده مي کنند. براي اينکه اين سيستم ها طبق برنامه کار کنند، توليدکنندگان Cat Shielded را توصيه مي کنند. کابل کشي Cat. 6A براي شبکه کابل کشي در پس زمينه اگر به درستي نصب شود، لذت کامل بدون ضرر و بدون خطا را کاملا تضمين مي کند.

Cat. 6A از طرف ديگر، کابل کشي، با انعطاف پذيري و اتصال دهنده هاي قابل تعويض ميداني، اجازه مي دهد تا همه چيز از طريق کابل کشي HDMI يا کواکس (coax) نقطه به نقطه باشد. به منظور دستيابي به عملکرد تضمين شده، نصب کننده مي تواند با توليد اندازه گيري دقيق، مطابق با استانداردهاي موجود کابل کشي، اطمينان حاصل کند که سيستم کابل کشي تمام نيازهاي فعلي و آينده را برآورده کند.

 WhatsApp Image 2021 05 29 at 1.37.36 PM

در سال گذشته، با مواجه با اين بازار در حال تغيير، توزيع کنندگان از R&M براي بسته‌بندي همه در يک کابل‌کشي نقطه به نقطه براي نصب‌هاي AV درخواست کردند.

جستجو براي يافتن اتصالات غيرقابل تخليه Cat. 6A و کابل هاي بنفش محافظ Cat. 6Aبا کيفيت بالا بود تا سيستم AV از ساير سيستم هاي نصب شده متمايز شود. يک بار ديگر، اتصال R&M FM45 خود را به عنوان يک محصول جهاني ثابت کرد.

محصول، دانش فنی، گارانتی

براي اين نوع راه حل هاي all-in-one solution ، R&M تنها تأمين کننده کليه دانش و ضمانت پايان به پايان است.

در برنامه شريک واجد شرايط (R&M (QPPا، مشاوران و نصب کنندگان AV جلسات آموزشي جامعي را مي‌بينند که مختص سيستم هاي AV و استقرار آن‌ها است.

آن‌ها دوره را در حالي ترک مي کنند که کاملاً با FM45، 6A. Cat. 6A ، HDBaseT-IP و SDVoE آشنا هستند و آماده استفاده از آن ها در آينده اي نزديک اند. R&M به فارغ التحصيلان QPP 25سال ضمانت نصب و راه اندازي AV مي دهد – ضمانتي که به نوبه خود به مشتريان آن ها راحتي و امنيت مي بخشد.

تقاضا براي کابل کشي و آموزش end-to-end cabling براي سيستم هاي کابل کشي AV در حال افزايش است: R&M استراليا با دانش محلي و مجموعه محصولات با کيفيت بالا در موقعيت ايده آل قرار دارد، تا در آينده اين تقاضا را برطرف کند.

امتیاز شما به این مطلب