هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران در حال برگزاری است

poster for Exhibition IEE2018
نمايشگاه بين المللی صنعت برق ايران كه سالانه با حضور جمع كثيری از شركت‌هاي توانمند داخلی و خارجی در زمينه صنعت برق برپا می گردد، فرصت بسيار مغتنمی است تا شركت‌های فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد اين صنعت، فعاليت ها و نوآوری‌های آتی خود را هدايت نمايند. لذا كليه علاقمندان و فعالان در اين صنعت مهم و كليدی در این دوره از نمايشگاه حضور خواهند داشت.

در اين راستا ستاد برگزاری قصد دارد با رويكردی متفاوت خدمات ويژه ای را جهت هرچه بهتر معرفی كردن شركت كنندگان در اين نمايشگاه ارائه نمايد.

این رویداد بین‌المللی در فضایی به وسعت ۳۹ هزار مترمربع برگزار می‌شود و در این نمایشگاه کارفرماها، مشاوران و پیمانکاران این عرصه حضور دارند و شرکت‌های تولیدکننده مرتبط با بخش روشنایی، گروه سیم و کابل، تابلوسازان، تجهیزات برقی، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق و خطوط انتقال محصولات خود را در معرض نمایش قرار داده‌اند.

همچنین در این نمایشگاه بخش مهمی از تولیدات حوزه انرژی‌های نو به نمایش گذاشته شده و در نمایشگاه امسال شرکت‌های دانش بنیان و شرکت‌های نوپا حضور پررنگ دارند.

در این نمایشگاه چه می‌گذرد؟

به گزارش مرور نیوز، در نخستین روز از برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران نیز نشست تعاملی وزیر نیرو با تشکل‌ها و فعالان بخش خصوصی صنعت برق با موضوع “چالش‌ها و راهکارهای توسعه صنعت برق ایران” به منظور ایجاد تعامل بیشتر با این بخش برنامه‌ریزی شده است.

در روز دوم این نمایشگاه، نشستی با عنوان “چالش‌ها و راهکارهای تحقق اهداف صادراتی صنعت برق” با هدف رفع مشکلات و دستیابی به راهکارهای نوین در توسعه صنعت برق با حضور توسط مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع برق و آب با حضور مدیران حوزه برق بخش دولتی و خصوصی، تشکل‌ها و سندیکای برق، برگزار خواهد شد.

علاوه بر این در این نمایشگاه، با هدف ایجاد سرمایه اجتماعی بین روزنامه‌نگاران تخصصی حوزه برق در کشور، کارگاه‌های آموزشی “انرژی‌های تجدیدپذیر و توسعه آن در ایران و جهان”، “آشنایی با مفاهیم تولید در صنعت برق” و “آشنایی با چالش‌های بخش توزیع برق” به‌ ترتیب در روزهای دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم آبان‌ماه از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت رسمی نمایشگاه مراجه کنید.

وبسایت نمایشگاه

 

امتیاز شما به این مطلب