ثبت نام نمایشگاه الکامپ 24 از اواخر اردیبهشت

سعادت با یادآوری اینکه مجوز برگزاری نمایشگاه الکامپ در آخرین روزهای سال گذشته صادر شد، افزود:

در سال 96 با اینکه درگیر برگزاری انتخابات استانی، انتخابات اعضا و رئیس شورای مرکزی بودیم، پیگیری ها برای دریافت مجوز الکامپ را همزمان انجام دادیم و 27 اسفندماه با همکاری سازمان توسعه تجارت ایران مجوز الکامپ بیست و چهارم به نام سازمان صادر شد. تجربه موفق و کیفیت برگزاری اجرای الکامپ در سه سال گذشته ما را مجاب ساخت تا شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا امسال هم به عنوان مجری به فعالیت ادامه دهد.

سعادت با اشاره به برگزاری انتخابات اعضا و رئیس شورای مرکزی نظام صنفی رایانه ای کشور گفت:

آقای محمدباقر اثنی عشری با اکثریت قاطع آرا به عنوان رئیس شورای مرکزی انتخاب شدند و در حال حاضر منتظر حکم رئیس جمهوری برای ایشان به عنوان رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور هستیم.

محمدباقر اثنی عشری رئیس شورای مرکزی سازمان با اشاره به برگزاری موفق نمایشگاه الکامپ در سه سال گذشته توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور گفت:

استراتژی ما ادامه سیاست های گذشته و رفع مشکلات و کاهش نارضایتی هاست و امیدواریم در سال جدید نیز بتوانیم با بالاترین کیفیت نمایشگاه را برگزار کنیم و در جهت رفع مسائل موجود گام برداریم. برای مثال صدور مجوز سالانه امکان برنامه ریزی بلندمدت را دشوار می سازد، در همین راستا به دنبال کسب مجوز سه ساله هستیم تا بتوانیم برنامه مدونی تا سال 1400 تهیه کنیم تا کارها به روز آخر کشیده نشود.

nazam senfi1

محورهای اصلی نمایشگاه الکامپ

رئیس شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با اعلام آغاز ثبت نام الکامپ از اواخر اردیبهشت ماه، محورهای اصلی نمایشگاه را برشمرد و افزود: الکام استارز از جمله محورهای اصلی الکامپ امسال است که در طی سه سال از 80 استارتاپ به 450 کسب و کار نوپا رسیده و رشد چشمگیری را به ثبت رساند.انتظار داریم امسال نیز شاهد رشد و پیشرفت الکام استارز باشیم. الکام گیمز به عنوان محور دیگر الکامپ است که تلاش میکنیم امسال بیشتر دیده شود و الکام ترندز را هم مانند شال گذشته خواهیم داشت.

او افزود: با توجه به نامگذاری امسال به عنوان سال «حمایت از کالای ایرانی» از تولیدات داخلی به خصوص پدیدآورندگان نرم افزار نیز تاکید خواهیم داشت. در کنار این بخش ها وزن اصلی IT کشور شامل شرکت های نرم افزاری، سخت افزاری، اینترنتی نیز در الکامپ جایگاه ویزه ای خواهند داشت و امیدواریم در این دوره بیشتر دیده شوند. همین طور در خصوص مباحث نوینی مانند اینترنت اشیا، IOT، داده های بزرگ، هوش مصنوعی و غیره اهداف و برنامه هایی داریم که اجرا خواهند شد.

nezam senfi

بخش بین الملل الکامپ

اثنی عشری در پاسخ به سالی در خصوص حضور خارجی ها و بخش بین الملل الکامپ امسال، گفت: حضور شرکت ها و کشورهای خارجی اجباری نیست، بلکه در صورتی که جذابیتی برای آن ها داشته باشد، خودشان اقدام به حضور در نمایشگاه خواهند کرد. این موضوع به شرایط مختلف ازجمله شرایط اقتصادی و سیاسی بستگی دارد. در سال جاری نیز همانند سال های گذشته شرکت های خارجی حضور خواهند داشت ولی در مورد تعداد آن ها نمی توانیم فشاری داشته باشیم.

مطالعه مطالب مرتبط:

مصاحبه دکتر معروفی در مورد انقلاب IOT در الکامپ 96

مصاحبه با دکتر معروفی در مورد غرفه الکام ترندز

گزارش تصویری از نمایشگاه الکامپ 96

حضور لاوان ارتباط در نمایشگاه الکامپ سال 94

حضور لاوان ارتباط در نمایشگاه الکامپ سال 90

حضور لاوان ارتباط در نمایشگاه الکامپ سال 88

حضور لاوان ارتباط در نمایشگاه الکامپ سال 87

امتیاز شما به این مطلب