نمایشگاه بین المللی الکامپ 6 تا 9 مرداد برگزار خواهد شد

 

در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فیمابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید.

گشایش های اخیر در حوزه ی بین الملل و اراده ملموس دولت تدبیر و امید، که خود نیز با پیگیری استقرار دولت الکترونیک در زمره بزرگترین مشتریان بالقوه این حوزه می باشد، در افزایش حضور صنایع کشور در عرصه های بین المللی، زمینه شکوفایی این حوزه از صنعت و فن آوری را بیش از پیش فراهم نموده و انتظار می رود در دوره آتی نمایشگاه الکامپ که در فاصله ۶ تا ۹ مرداد ماه ۹۷ برگزار خواهد گردید، فرصتی تکرار نشدنی را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار دهد تا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعامل بین المللی خویش را بطور چشمگیری ارتقاء بخشند .

IRAN elecomp 2018

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزارکننده دوره بیست و چهارم الکامپ با حمایت ارزشمند سازمان توسعه تجارت و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران و مشارکت و حمایت موثر نهادها، انجمن ها و تشکل ها نهایت تلاش خود را بکار گرفته تا این دوره از نمایشگاه با کیفیت و نظم متفاوت برگزار گردد. امیدوار است بازخورد مشارکت کنندگان پس از برگزاری دوره بیست و سوم نیز موید همین امر باشد.

شایان ذکر می باشد برپایی تعدادی نشست، میزگردهای تخصصی در حوزه های مختلف با حضور اساتید برجسته بین المللی و چهره های ارزشمند داخلی توسط ستاد برگزاری پیش بینی شده است ضمناً برپایی شایسته این نمایشگاه در حوزه برنامه های محتوایی نیز گامهای مفیدی برداشته شد.

شایان ذکر می باشد در دوره بیست و سوم (دوره قبل) این نمایشگاه ۸۳۱ شرکت داخلی در قالب ۳۸۱ شرکت تجاری و ۴۵۰ شرکت استارتاپ و ۳۹ شرکت خارجی در فضایی به مساحت ۵۵۴۰۰ هزار متر مربع از ۲۱ کشور حضور داشتند که در طول برپایی نمایشگاه توانمندیهای خود را ارائه نمودند.

زیرگروه های تخصصی الکامپ

 نرم افزار
 ارتباطات و تجهیزات الکترونیکی
 اپلیکیشن های موبایلی
 کسب و کار و نرم افزار های مالی و اعتباری
 انتشارات الکترونیکی
 بازی های کامپیوتری
 وبسایت ها و وبلاگ ها
 آنتی ویروس
 خدمات الکترونیکی
 تجارت الکترونیکی
 بانکداری الکترونیکی
 فروش الکترونیکی
 سامانه های امنیتی
 حفاظت از داده و امنیت
 سیستم های RFID و GPS
 دیتاسنترها (مراکز داده)
 سخت افزار
 تجهیزات دیجیتالی دفتری
 مانیتور و پروژکتور
 تخته های هوشمند
 پرینترها
 تجهیزات صوتی و تصویری
 دستگاه های پیرامونی
 دستگاه های موبایل
 تبلت و لپتاپ ها

elec

 گزارش تصویری الکامپ 23 را در زیر مشاهده می کنید:

 

مطالعه مطالب مرتبط:

مصاحبه دکتر معروفی در خصوص انقلاب IOT در الکامپ 96

گزارش تصویری الکامپ 96

 

امتیاز شما به این مطلب