نمایشگاه بانک، بورس و بیمه ایران، IRANFINEX2018

بازدیدکنندگان از این نمایشگاه از این شانس برخوردارند که با جدیدترین ابزارها و خدمات مالی و اعتباری آشنا شوند. مجموعه هایی که در این نمایشگاه غرفه دارند هم از این فرصت برخوردارند که با خیل عظیمی از مشتریان بالقوه با مشاغل و تخصص های مختلف رو به رو شوند و به مذاکره بپردازند.

قطعا نمایشگاه ایران فینکس 2018 محلی برای ساختن شبکه های کاری قوی خواهد بود که در آینده منفعت زیادی برای شرکت کنندگان ایجاد خواهد کرد. نمایشگاه بانک، بورس و بیمه هر ساله تعداد زیادی بازدیدکننده جذب می کند که اکثر آن ها می خواهند در آینده نزدیک تصمیم های بزرگ مالی بگیرند.

در حال حاضر بیش از یک دهه از برگزاری نمایشگاه بانک، بورس و بیمه می گذرد و امروزه این رویداد به عنوان مهم ترین و معتبرترین رویداد مالی کشورمان در سطح منطقه خاورمیانه شناخته شده و با مشارکت گسترده فعالان، کارشناسان و متخصصان بازار مالی مواجه شده است. به همین جهت برگزار کنندگان این رویداد تصمیم دارند تا آغاز دهه دوم این نمایشگاه نیز همزمان با گسترش بازدیدکنندگان و حضور کشورهای مختلف، باشکوه تر از گذشته برگزار شود.

افزایش ارتباط و آگاهی مردم از بازارهای مالی و خدمات آن، ارائه توانمندی های داخلی در هر سه حوزه بانک، بورس و بیمه از طریق آموزش و فرهنگسازی، برپایی غرفه کودک و نوجوان، بالا بردن سواد مالی، برگزاری کارگاه های آموزشی متعدد و همچنین فراهم آوردن زمینه مناسب جهت تعاملات بین الملل با توجه به پیشرفت اخیر بین المللی در حوزه مالی و استقبال سرمایه گذاران خارجی به همراه فضای مذاکرات B2B، برگزاری رویداد استارتاپ حوزه مالی و .. از مهم ترین برنامه های پیش بینی شده در این دوره از نمایشگاه است.

 

رویکرد نمایشگاه یازدهم

همکاری و ارتباط
فرهنگ سازی عمومی

 

بسترسازی در نمایشگاه یازدهم

• ارائه توانمندی‌ها، دستاوردها و پتانسیل‌های صنعت مالی ایران در داخل و خارج همگام با تغییرات سال‌های اخیر
• بوجود آوردن شرایط و زمینه لازم و مناسب به منظور حضور فعال مشارکت کنندگان و گسترش تعاملات تجاری
• ارائه ظرفیتهای نهفته بازارهای مالی به عموم مردم به منظور تبیین طرق مناسب سرمایه گذاری و حفاظت از سرمایه در فضای کسب و کار و اقتصاد
• ایجاد فضای مناسب گفتگو ، تعامل و همکاری میان علاقه مندان، دانشجویان، کارشناسان، متخصصان، پیشکسوتان و فعالان بازارهای مالی داخلی و بین المللی
• فراهم آوردن فضای فرهنگی و تخصصی مناسب به منظور بهره برداری جامعه آموزشی کشور از بازارهای مالی کشور

 

اطلاعات ضروری نمایشگاه

زمان برگزاری: 27 الی 30 فروردین 1397 برابر با 16 الی 18 آوریل
مکان برگزاری: محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین الملی تهران
آدرس دبیرخانه: تهران، شمال به جنوب اشرفی اصفهانی، خروجی همت شرق، خیابان اکبری، پلاک 1، واحد 2
کدپستی: 147319343
تلفن: 44448216 داخلی های 111 و 112 سرکار خانم رضاپور
ایمیل ثبت نام داخلی: sales3@miladgroup.net
ایمیل ثبت نام خارجی: sales@miladgroup.net

 

سایت رسمی نمایشگاه: iranfinex.ir

کانال تلگرام رسمی نمایشگاه

امتیاز شما به این مطلب