کنگره جهانی موبایل 2018

 

ارتباطات موبایلی در حال تبدیل شدن به بزرگترین انقلاب فناوری تاریخ است. از گجت های پوشیدنی تا ماشین ها و خانه های هوشمند و آنلاین، تکنولوژی موبایل در قلب نوآوری جهانی قرار دارد. به عنوان یک صنعت، اینترنت با فوق العاده خودش در حال اتصال میلیاردها زن و مرد در سرتاسر کره خاکی است. کنگره جهانی موبایل GSMA سال 2018 برای پیشروهای صنعتی، مبتکران و تولیدکنندگان به عنوان نقشه راهی برای شکل دادن صنعت موبایل در سال های آینده محسوب می شود. شاید این ها دلیلی باشد که شما همین روزها به بارسلونا بروید!

تاریخ برگزاری: 26 فوریه تا 1 مارچ 2018 مصادف با 6 الی 11 اسفند 1396

در طول چهار روز برگزاری این رویداد، بیش از 108.000 نفر از فعالان حوزه موبایل در آن شرکت خواهند کرد و به تبادل نظر، شبکه سازی و احتمالا عقد قراردادهای همکاری خواهند پرداخت. همین امروز هم می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید:
سایت رسمی کنگره جهانی موبایل 2018

 

ویژگی های منحصر به فرد این رویداد:

 برگزاری کنفرانس های متعدد به همراه تعیین چشم اندازهای آینده و بحث های فنی و تخصصی
 نمایشگاهی شامل بر انواع محصولات و تکنولوژی های جدید با بیش از 1700 غرفه دار
 بهترین مکان برای صحبت کردن در مورد پیدا کردن فرصت های شغلی، معاملات تجاری و شبکه سازی
 برگزاری برنامه جایزه جهانی موبایل

اخبار و حاشیه های مربوط به کنگره جهانی موبایل را با هشتگ #MWC2018 در توئیتر دنبال کنید.

با بیش از 5 میلیارد مخاطب، موبایل امروزه بیش از دو سوم جمعیت جهان را به هم وصل کرده است. این صنعت مداوما در حال ایجاد نوآوری و ایجاد فرصت های جدید از طریق بازارهای توسعه یافته و در حال توسعه است. برجسته کردن تعهد صنعت موبایل به اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد، موبایل زندگی را به سمت و سوی امید می برد، نابرابری ها را کاهش می دهد، منابع زندگی ها را محافظت می کند و در کل زندگی ها را تغییر می دهد. امروزه موبایل در حال ساختن آینده بهتری برای همه ماست.
این رویداد سالانه، یک پلتفرم منحصر به فرد برای ایجاد فرصت های کاری و ساختن روابط کاری است. در کنگره جهانی موبایل بیش از 2300 غرفه دار به عرضه محصولات، راهکارها و تکنولوژی های شرکت هایشان خواهند پرداخت.

در سال 2017، کنگره جهانی موبایل میزبان بیش از 108.000 نفر متخصص از بیش از 208 کشور دنیا بود.

MWC2018 در یک نگاه

 بیش از 108.000 شرکت کننده
 بیش از 2300 غرفه دار
 بیش از 400 کمپانی اپراتور
 بیش از 1000 شرکت کننده از کمپانی های اپراتور
 بیش از 208 کشور شرکت کننده
 بیش از 5.500 مدیر عامل شرکت کننده

امتیاز شما به این مطلب