موج مجازی‌سازی در پی شیوع کرونا توسط R&M

 

در سال 2020، سالی که به عنوان شیوع بیماری نامگذاری شده، همه ما این تجربه را پشت سر گذاشتیم. محدودیت ها به ما این اجازه را داد که به طور ناخودآگاه در ارتباط مجازی با مشتریان حرفه ای شویم و آن را توسعه دهیم. فقط چند هفته طول کشید که استراتژی ها، قابلیت ها و فرآیند های جدید بازاریابی برقرار شود. بسیاری از مهندسان و راهنمای مشتریان استعداد خود را در اداره کردن ویدیو کنفرانس یا مدیریت مخاطبان مجازی کشف کردند.

R&M طیف گسترده ای از پروژه ها را برای استفاده بهینه از این مجازی سازی آغاز کرد. هنگامی که اولین محدودیت های مربوط به شیوع بیماری کرونا در حال شناخته شدن بود، وبینار های تعاملی معین شرکت ها برای ارائه اطلاعات و آموزش های مهم به مشتریان و کارمندان معرفی شدند. در حال حاضر وبینار ها به صورت خوبی تثبیت شده اند و به قسمتی از برنامه ی استاندارد ما تبدیل شده اند.

میزان بالای مشارکت

گستره ای از دوره های آموزش تخصصی منطقه ای برای تقسیم بندی تمامی آموزش ها، توسعه و هدایت به اداره ی مرکزی تشکیل شده اند. میزان مشارکت، در سطح متوسط بالای 58 درصد از کل مشتریان و مشتریان احتمالی آینده قرار دارد. شرکت کنندگان محتوای پر از اطلاعات دوره های آموزشی را تایید می کنند و از استفاده ی مداوم ارائه های با کیفیت آموزش مجازی خرسند هستند.

برای اولین بار R&M میزبان رویداد های شراکت مجازی در اروپای غربی و شرقی شده است. این موضوع به شرکت های پخش منطقه این امکان را داد تا با به روزترین روند ها و محصولات به صورت آنلاین آشنا شوند. این اطلاعات به طور مستقیم از سوال و جواب های بین مدیریت و مدیران بازاریابی در بستر وبینار برداشت شده است.

کنفرانس مجازی سال 2020 از انجمن FTTH اروپا، در ابتدای ماه دسامبر سال 2020 فرصت دیگری برای مدیریت فروشگاه ها به صورت آنلاین تهیه کرد. غرفه ی نمایشگاهی R&M محصولات جدید پولاریس باکس ها (Polaris Boxes) و PRIME ODF هایی را که قبلا معرفی شده بودند را به نمایش گذاشتند. مدیران فروش، تولید، بازاریابی گفتگوی ویژه ای برگزار کردند که در آن به سوال های نزدیک به 2000 بازدیدکننده کنفرانس مجازی پاسخ دادند.

امتیاز شما به این مطلب