کمپانی R&M | معرفی

راه حل های R&M همواره «دسترسی و هزینه مناسب» را برای ارائه خدمات مرتبط با شبکه در نظر داشته است. این کمپانی با کیفیت بالای محصولاتش و طراحی سیستم هایش با نگاه رو به آینده این اطمینان را به مشتریان و همکارانش می دهد که شبکه ها برای نیازهای آینده کاملا مناسب هستند. راه حل های اتصال R&M در دفاتر اداری، دیتا سنترها، توسط اپراتورهای شبکه، در منازل و در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. R&M به اشخاص حقیقی و حقوقی و سازمان ها کمک می کند تا بدون محدودیت و با کارآیی بالا از طریق شبکه جهانی اینترنت به یکدیگر متصل شوند.  جدا از این مساله، کمپانی همواره به ایده گرفتن از مشتریان و همکاران تجاری موفق و خلاق خود دید مثبتی داشته است.

R&M یک کمپانی پیشرو در سوییس و یکی از سه بازیگر اصلی در زمینه تجهیزات شبکه در اروپا و خاورمیانه محسوب می شود. این کمپانی در بیش از 35 کشور دنیا نمایندگی دارد و از سال 2016 نمایندگی خود در ایالات متحده را هم راه اندازی کرده است. R&M در سال 2016 فروشی معادل 229.4 میلیون فرانک سوییس داشته است و اخیرا تا 70 درصد تولیدات خود را به خارج از سوییس صادر می کند. در این کمپانی بیش از 5 درصد میزان فروش در زمینه تحقیقات و توسعه سرمایه گذاری می شود.

میزان تحقیقات و توسعه در کمپانی R&M خود نشان دهنده اهمیت سازمانی دانش روز و خلاقیت در آن است. همان طور که اشاره شد بیش از 5 درصد میزان کل فروش کمپانی، سالانه در بخش تحقیق و توسعه مورد سرمایه گذاری قرار می گیرد. 20 درصد فروش کل مجموعه کمپانی مربوط به محصولات دارای عمر تا سه سال است. R&M این کمپانی بیش از 100 اختراع بین المللی ثبت شده دارد و در تهیه و تدوین بسیاری از استانداردهای بین المللی نقش موثری داشته است. بخش توسعه کمپانی همواره بر روی بازارهای جدید و نیازهای مشتری فعالیت می کند.

تحقیق و توسعه در R&M

R&M تخصص خاصی در زمینه تولید و ساخت تجهیزات ارتباطی و توزیع (اتصال) برای شبکه های مسی و فیبر نوری (تکنولوژی فیبر نوری) دارد. راه حل های پیشنهادی R&M بر اساس این تکنولوژی ها به سه دسته مهم تقسیم می شود: دیتا سنترها، LAN و شبکه های public.

R&M یکی از پنجاه کمپانی بزرگ در کشور سوییس است که بیش از 900 کارمند دارد. این کمپانی در سال 1964 تاسیس شده و به صورت کامل در مالکیت خانواده Reichle قرار دارد و مارتین و پیتر ریشله از اعضای هیات مدیره آن هستند.

  • مدیر اجرایی: Andres Russeler
  • مدیر بازاریابی: Markus Stieger-Birche
  • مدیر اجرایی: Stefan Gratzer
  • مدیر فناوری: Patrick Steiner
  • منبع: سایت رسمی کمپانی R&M
امتیاز شما به این مطلب