2016 | موفق ترین سال تاریخ R&M

 

از سال 2016 میلادی R&M موفق شده است فعالیت های خود را به همه قاره ها بسط دهد و ورود به بازار ایالات متحده آمریکا یکی از فعالیت های مثبت این کمپانی در سال 2016 بوده است. این موارد در گزارش سالانه 2016 توسط مایکل ریوا، مدیر اجرایی کمپانی R&M بیان شده است.
در سال گذشته میلادی R&M به فروشی معادل 229.4 میلیون فرانک سوئیس دست پیدا کرده که نسبت به سال 2015 رشد 11.8 درصدی را نشان می دهد. به دلیل همین عملکرد مالی، حاشیه سود کمپانی از 4.9% در سال 2015 به 6.6% در سال 2016 رسیده است.

گام بلندی که R&M در سال 2016 برداشت ورود به بازار ایالات متحده آمریکا بود. در ابتدای سال 2016، R&M گروه ارتباطی REALM را در میلپیتاس کالیفرنیا به عنوان یک شعبه تولید و فروش افتتاح کرد. همین مساله در امر افزایش فروش کمپانی بسیار تاثیرگذار بود. شعبه آمریکای R&M دیتاسنترهای کمپانی های مستقر در سیلیکون ولی را با سیستم های کابل کشی فیبرنوری تامین و تجهیز کرد که همین مساله به افزایش فروش مجموع کمپانی در امریکای شمالی کمک شایانی کرد. همزمان کمپانی های R&M در بلغارستان، دوبی، هند و لهستان ظرفیت های خود را افزایش دادند. «آر اند ام» امروزه  بیش از 900 کارمند در شعبات خود در 36 کشور مختلف دنیا دارد.

در کنار موفقیت های کمپانی در آمریکای شمالی، «آر اند ام» در سال 2016 به یک افزایش فروش دو رقمی در آسیا و خاورمیانه دست پیدا کرد. این توسعه و تکامل در قاره اروپا، کشور به کشور متفاوت بود. نتایج نشان می دهد افزایش رشد در کشور آلمان دو رقمی بوده ولی در روسیه و کشورهای اروپایی دیگر به دلیل مشکلات اقتصادی تغییر چشمگیری در میران فروش حاصل نشده است. تقاضا برای راهکارهای کابل کشی در دیتاسنترها و برای گسترش شبکه های عمومی فیبر نوری در سال 2016 مثل سال های گذشته  بالا مانده است.
به طور خلاصه، گروه «آر اند ام» توانایی خود در زمینه حضور مثبت در محیط بازار رقابتی و حتی جلوتر حرکت کردن نسبت به بازار را  در سال 2016 میلادی نشان داد.