اجرای شبکه ای جدید با کارایی بالا برای ایستگاه های رادیویی Lagardère به کمک R&M

Lagardère از تاثیرگذاران اصلی در بخش رسانه و شماره یک در تولید رادیو و تلویزیون در فرانسه و اسپانیا است. این گروه یکی از ناشران برجسته مجله فرانسه نیز می باشد. Lagardère Media News در پشت ایستگاه های رادیویی مانند Europe 1، Virgin و RFM و مجلات محبوب مانند JDD و Paris Match قرار دارد.

 

آر اند ام (R&M) مناقصه عمومی را ‌برد
دو مدیر پروژه Lagardère دقیقاً می دانستند به دنبال چه هستند. Julien Delucinges، معمار فناوری اطلاعات برای بخش رادیو در Lagardère، مسئولیت کل کابل ها و زیرساخت فناوری اطلاعات و همه چیزهایی که لازم بود را بر عهده داشت. Cyrille Laroque، مدیر زیرساخت، مسئول کابل کشی ساختمان مسکونی و اداری نیز او را پشتیبانی می کرد.
از مهمترین الزامات پروژه Lagardère آینده نگر بودن راهکارها، عملکرد عالی و پشتیبانی از برنامه های کاربردی آینده بود. بنابراین آنها اجزای Cat.6A را برای بخش مسی (10 گیگابیت و 4PPoE) همچنین محصولات OM4 و OS2 (کانکتورهای LC) را برای همه اتصالات نوری انتخاب کردند. راهکار نهایی باید حجم عظیمی از داده ها را پشتیبانی کند. یک معیار مهم در انتخاب محصول قابلیت اطمینان و ضمانت 25 ساله است.

Julien Delucinges توضیح می دهد: « ما شش سال است که آر اند ام (R&M) را می شناسیم و در حال حاضر راه حل های آر اند ام (R&M) را به کار برده ایم. به همین دلیل ما از آنها خواستیم برای این پروژه نیز پیشنهاد خود را ارئه دهند.»

«ما از آر اند ام (R&M) قدردانی می کنیم که یک راهکار کابل کشی سفارشی برای سوئیچ های ویژه ما ارائه داد. این راهکار همچنین شامل یک سیستم شماره گذاری پیشرفته برای لیبل زدن انتهای کابل ها است.»
Julien Delucinges، معمار فناوری اطلاعات برای رادیو، Lagardère

 

امتیاز شما به این مطلب