کنترل و مانیتورینگ مراکزداده با محصولات R&Minteliphy

 

مدیریت زیرساخت در مرکز داده

این کار مانند یک کار قهرمانانه در یک جنگل غیر قابل نفوذ به نظر می‌رسد. اما چه کسی باید درباره مدیریت زیرساخت‌ها بیشتر از ارائه دهندگان راهکارهای زیرساختی مانند آر اند ام (R&M) بداند؟ مشتریان آر اند ام (R&M) که به inteliPhy اطمینان می‌کنند از این درک بهره‌مند می‌شوند.
 در کنار مستندسازی کلیه اتصالات موجود در مرکز داده، این نرم افزار از مدیریت ظرفیت نیز پشتیبانی می‌کند. عملکرد آن باعث می‌شود با استفاده از معیارهای خاص بهترین مکان را برای نصب دستگاه های جدید پیدا کنید. تصاویر گرافیکی استفاده فعلی از مرکز داده را تجسم می کنند. ایمیل‌هایی به صورت خودکار تولید می‌شوند و در مورد عامل اختلال هشدار می‌دهند.
مدیران شبکه می توانند از تابع گزارش گیری استفاده کنند تا ثابت کنند که آنها از منابع به صورت بهینه استفاده کرده و کیفیت، سازگاری و الزامات خدمات را برآورده می‌سازند.

 

مهمترین کاربردهای R&MinteliPhy

  • نظارت بلادرنگ بر اتصالات
  • هشدارهای خودکار
  • مستندسازی خودکار مسیرهای اتصال، تجهیزات و غیره
  •  راهنمای تکنسین ها در هنگام پچینگ
  • کنترل و مانیتورینگ عملیات پچینگ با مستند سازی خودکار اتصالات شبکه

نشانگر پورت را می‌توان در پورت دستگاه اکتیو مشاهده کرد. این نشانگرها شامل تگ های RFID هستند که پورت ها را به صورت منحصر به فرد شناسایی می‌کنند.

یک کابل ویژه تگ RFID را بازخوانی می‌کند. این کار اطلاعات مربوط به وضعیت را به آنالایزر (تحلیل کننده) R&MinteliPhy در رک شبکه منتقل می‌کند.

نیازی به سخت افزار اضافی در پچ پنل یا رک شبکه وجود ندارد. پچ کوردهای پورت مانیتورینگ و پچ کوردهای کلاسیک می‌توانند در پچ پنل ترکیب شوند.

تا به امروز، R&MinteliPhy به ویژه برای استفاده در معماری اتصال متقاطع (cross-connect) مناسب بوده است. امروزه دیتا سنترها می‌توانند این راهکار را در معماری اتصال متقابل (interconnect) فیبر نوری نیز به کار برند.

5/5 - (1 امتیاز)