رک سرور یا rack mounted سرور

 رک های سروری گنجایش محدودی دارند. یک رک به صورت جداگانه می تواند تعدادی سرور که روی هم قرار دارند را در خود جای بدهد و از این طریق مکان اجزای مختلف شکه را در یک فضای نسبتا محدود تثبیت کند و از طرفی فضای مورد نیاز برای قرار گرفتن سرور را کاهش دهد. پیکربندی رک سروری، کابل کشی در میان اجزای شبکه را هم تهسیل می کند. در یک سروری وجود سیستم سرمایشی الزامی به نظر می رسد تا از افزایش دمای بیش از حد جلوگیری کند.

 

کاتالوگ رک های سروری ژوان

 

شرکت لاوان ارتباط مفتخر است از سال ۱۳۸۷ باهدف تامین بخشی از نیاز شرکت ها و سازمان ها به رک های استاندارد و با کیفیت تولید رک های ژوان را آغاز کرد.
رک های ژوان با دارا بودن مشخصه های فنی متعدد به همراه ویژگی های نظیر طراحی زیبا و منحصر به فرد، تنوع در مدل، سایز و لوازم جانبی می توانند گزینه های مناسبی در همه سازمان ها وشرکت ها باشند.
این رک ها در مدل های مختلف ازقبیل رک های سروری دیواری وآزمایشگاهی ارائه می گردد.
رک های ژوان در سایزهای ۶ تا ۴۲ یونیت عرض های ۶۰ ۸۰ و ۱۰۰ و عمق های ۴۵ و ۶۰ برای رک های دیواری و عمق های ۶۰ ۸۰ ۱۰۰ و ۱۲۰ برای رک های ایستاده مناسب برای انواع مراکز داده می باشند.
این رک ها همراه با تنوع بسیار در تجهیزات جانبی از قبیل انواع سینی های ثابت و متحرک، بلانک پنل ها، نگهدارنده های کابل، پاور ماجول ها، کنترل کننده فن و دما، چرخ و پایه، قفلهای حفاظتی، لایت پنل و انواع درب های شیشه ای مقاوم، فلزی مشبک وساده پاسخگوی تمامی نیازهای طراحان شبکه می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع رک‌های ژوان و خصوصیات آن‌ها به لینک زیر مراجعه کنید:

 

محصولات > رک ژوان