چالش ورزشی آر اند ام (R&M)

فیشر اسپورتس در سال 1924 در اتریش تاسیس شده است و به دلیل نوآوری ها و طراحی های هنرمندانه اش معروف شده است. امروزه فیشر اسپورتس تبدیل به یک برند پیشروی بین المللی در زمینه تجهیزات اسکی نوردیک و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات اسکی شده است. امروزه فیشر اسپورتس فقط تجهیزات دارای کیفیت ممتاز ارائه می کند. شرکت اوکراینی-اتریشی فیشر موکاچف یک تولیدکننده پیشرو و موفق تجهیزات اسکی آلپاین و نوردیک مخصوصا چوب اسکی برای هم بازار کشور اوکراین و هم برای صادرات است.

fischer2fischer4
برای نگهداری و رشد موفقیت آمیز کسب و کار و همچنین اطمینان از توسعه کسب و کار، سران ارشد فیشر اسپورتس یکی از اولویت های اصلی شان را بازسازی و مدرن سازی سیستم های کابل کشی کمپانی قرار دادند.
فیشر اسپورتس در سال های گذشته هم از راهکارهای آر اند ام استفاده کرده است و به خوبی از کیفیت محصولات و راهکارهای آر اند ام آگاه است.

یوسیپ سیچ، مسوول دپارتمان خدمات رایانه ای و ارتباطات شرکت فیشر موکاچف در این زمینه بیان کرد:
« به دلیل نشان دادن مناسب ارتباط دوطرفه بین پروژه های پیچیده و نیازمندی های آن ها، راهکار R&Mfreenet انتخاب شد. بیش از نیمی از راهکارهای جدید باید در منطقه تولید اجرا می شدند، بنابراین ما نیاز به یک سیستم عالی با خصوصیات پایدار و یک جایگزین قابل اعتماد در شرایط بحرانی، محدودیت های زیرساختی و همچنین شرایط نامطلوب محیطی داشتیم. مزیت دیگر استفاده از تجهیزات R&M این است که تمامی تجهیزات مربوط به سیستم های کابل کشی از یک برند انتخاب و استفاه می شود.

این پروژه در 6 ماه اجرایی شد. ظرفیت کلی پروژه شامل بیش از 500 پورت مسی و طول کابل استاندارد حدود 22 کیلیومتر بود. شبکه کابلی کامل پروژه دارای 14 نقطه توزیع بود.

وادیم پوپوویچ، یک از سران شرکت موکاچف درباره این پروژه توضیح داد: «همه مناطق اداری و صنعتی باید مدرن سازی می شدند. به همین منظور سه مرحله پیش بینی شده بود که اجرای این مراحل به نحوی بود که اختلالی در فرآیند تولید هم به وجود نیاید. در واقع سخت ترین بخش کار هم همین بازسازی ساختار شبکه بدون ایجاد توقف و تاخیر در فرآیند تولید بود که با همکاری آر اند ام میسر شد».

امتیاز شما به این مطلب