رک‌های ژوان سری SH05BM-0842

 

رک های سروری

رک های سروری نوعی کابینت هستند که در اتاق های مراکز داده یا دیتا سنترها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این رک ها از نوع تمام جوشی هستند و استحکام قابل ملاحظه ای در برابر دیگر رک های موجود در بازار دارند. استحکام بالا و طراحی منحصر به فرد این محصول نیز موجب شده تا در مقایسه با دیگر محصولات موجود در بازار از توجه خاصی برخوردار شود. رک 42 یونیت سروری ژوان  با نام SH05BM-0842 با داشتن 2 بخش مجزای 21 یونیتی قادر است تا علاوه بر تجهیزات 19 یونیتی، از تجهیزات 21 یونیتی نیز پشتیبانی کند. این رک دارای درب مشبک در جلو و عقب با شبکه های بزرگ تر از حالت معمول بوده که باعث می شود گردش هوای سرد و گرم درون این رک ها بسیار بهتر از رک های دیگر صورت پذیرد.

52

پروفیل های عمودی با ضخامت 2 میلی متری، پروفیل های افقی با ضخامت 1.5 میلی متری و پروفیل های بخش های دیگر با ضخامت 1.2 میلی متری موجب شده است که این رک از استحکام فوق العاده برخوردار باشد. به کمک این پروفیل های ضخیم و بدنه تمام جوشی، این رک قادر است تا وزنی معادل 800 کیلوگرم را بر روی پایه های قابل تنظیم خود نگاه دارد. این رک هم دارای پایه ثابت و هم چرخ می باشد که بسته بندی ویژه این رک به همراه چرخ های متحرک حمل و نقل آن را بسیار آسان می‌کند.

ژوان رک

شرکت لاوان ارتباط مفتخر است از سال ۱۳۸۷ باهدف تامین بخشی از نیاز شرکت ها و سازمان ها به رک های استاندارد و با کیفیت تولید رک های ژوان را آغاز کرد.

رک های ژوان با دارا بودن مشخصه های فنی متعدد به همراه ویژگی های نظیر طراحی زیبا و منحصر به فرد، تنوع در مدل، سایز و لوازم جانبی می توانند گزینه های مناسبی در همه سازمان ها وشرکت ها باشند.

53

این رک ها در مدل های مختلف ازقبیل رک های سروری دیواری وآزمایشگاهی ارائه می گردد.

رک های ژوان در سایزهای ۶ تا ۴۲ یونیت عرض های ۶۰ ۸۰ و ۱۰۰ و عمق های ۴۵ و ۶۰ برای رک های دیواری و عمق های ۶۰ ۸۰ ۱۰۰ و ۱۲۰ برای رک های ایستاده مناسب برای انواع مراکز داده می باشند.

این رک ها همراه با تنوع بسیار در تجهیزات جانبی از قبیل انواع سینی های ثابت و متحرک، بلانک پنل ها، نگهدارنده های کابل، پاور ماجول ها، کنترل کننده فن و دما، چرخ و پایه، قفلهای حفاظتی، لایت پنل و انواع درب های شیشه ای مقاوم، فلزی مشبک وساده پاسخگوی تمامی نیازهای طراحان شبکه می باشند.