دومین همایش و نمایشگاه بین المللی “تهران هوشمند” برگزار می‌شود. | 19 و 20 آذر 97

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوای شهرداری تهران، این همایش برای دومین سال پیاپی به همت این سازمان و مرکز تهران هوشمند برگزار می شود. مسئولیت برگزاری این همایش و نمایشگاه بین المللی، به عهده دبیرخانه و مرکز «تهران هوشمند» وابسته به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران می‌باشد.

سال گذشته و در نخستین دوره، که در اسفندماه برگزار شد جمعی از مدیران ارشد دولتی و کشوری از جمله شهردار تهران، وزیر ارتباطات اعضای کابینه دولت، معاونان رییس جمهور، ‌مدیران ارشد شهرداری، اعضای شورای اسلامی شهر تهران، نخبگان و مدیران ارشد شهری و کشوری در حوزه شهر هوشمند، و چندین چهره شناخته شده بین المللی در این همایش حضور داشتند و شرکت‌های بزرگ حوزه فناوری از جمله اپراتورهای تلفن همراه، تولید كنندگان و ارائه دهندگان نرم افزارها و سخت افزارهای مرتبط به شهر هوشمند، تولید کنندگان اپ‌ها و برنامه کاربردی تحت موبایل، شرکت‌های فعال در زمینه اینترنت اشیا، بانک‌های خصوصی و دولتی کشور و … نیز آخرین دستاوردهای خود را در بخش نمایشگاهی این رویداد عرضه کردند.

امسال نیز برنامه‌یزی شده است تا این رویداد میزبان مهمانان و سخنرانان کلیدی و ویژه‌ای در همایش تهران هوشمند باشد.

 

برنامه های دومین همایش و نمایشگاه بین المللی ” تهران هوشمند”

این رویداد بین‌المللی که موضوع استراتژیک هوشمندسازی پایتخت را در دستور کار خود قرار داده است در دومین دوره برگزاری شعار «تهران من، تهران هوشمند» را با رویکرد به شهر زیست پذیر و افزایش مشارکت شهروندان سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.

برپایی میزگردهای تخصصی با حضور فعالان و بازیگران اصلی شهر هوشمند در تهران و دیگر مراکز بزرگ استانی کشور، کارگاه‌های ارائه محصول و معرفی خدمات با مشارکت حداکثری استارتاپ‌های برتر کشور در زمینه مدیریت شهری، نمایشگاه بزرگ جانبی با حضور شرکت‌ها و سازمان‌هایی که در موضوعات مرتبط با رویداد تهران هوشمند خدمات و محصولی برای عرضه دارند از دیگر برنامه های دومین دوره همایش و نمایشگاه تهران هوشمند است.
در این همایش، مولفه های شهر هوشمند یعنی حکمرانی هوشمند، جابه‌جایی هوشمند، محیط هوشمند، زندگی هوشمند، زیرساخت هوشمند و اقتصاد هوشمند مورد بررسی و تبادل نظر قرار می‌گیرد.

قابل ذکر است که نشست خبری این رویداد با حضور دکتر محمد فرجود مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران هفته آینده برگزار خواهد شد.

اطلاعات تماس

تلفن تماس دبیرخانه اجرایی: 66553828 – 66553347 (021) 

وبسایت smart.tehran.ir 

 

امتیاز شما به این مطلب