نمایشگاه ایران تلکام 2018 افتتاح شد

Telecom2018 1
در نمایشگاه تلکام امسال فعالان متعددی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات همچون اپراتورها، شرکت‌های داخلی و خارجی، تولیدکنندگان و صاحبان کسب و کار در حوزه سیستم‌ها، تجهیزات و سرویسهای مخابراتی و ارتباطات، آخرین دستاوردها و توانمندی‌های خود را معرفی کرده و در معرض نمایش می‌گذارند.
در نخستین روز از این نمایشگاه آذری جهرمی از غرفه‌های برپا شده آن دیدن کرد تا ضمن بازدید از دستاوردهای ارایه شده، فرصتی برای تبادل نظر با متخصصان و فناوران داخلی و انتقال موانع و مشکلات احتمالی فراهم شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر، به گفته سیدجمال هادیان، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی با اعلام اینکه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات وزیر ارتباطات از محصولات شرکت‌های تولیدی داخلی رونمایی خواهد کرد. ایشان در ادامه گفتند: خوشبختانه در سال حمایت از کالای ایرانی با وجود مشکلات متعدد این روزها، متخصصان و محققان ایرانی توانسته اند محصولات جدید در صنعت مخابرات را طراحی، تولید و آماده عرضه کنند تا نمایشگاه نوزدهم از این بابت وجه تمایزی با دیگر نمایشگاه‌های تلکام، داشته باشد.
هادیان با تاکید بر جایگاه این نمایشگاه در شناسایی ظرفیت‌های بومی و معرفی آن‌ها به صنعت مخابرات خاطرنشان کرد: معرفی دستاوردهای صنعت مخابرات در حوزه های جدید چون اینترنت اشیا، رمزارزها و توسعه پوشش ارتباطات روستایی از دیگر ظرفیت های نمایشگاه تلکام نوزدهم به شمار می‌رود.

نشست های تخصصی این نمایشگاه

این مقام مسئول همچنین اعلام کردند که نمایشگاه ایران تلکام 2018 با شعار «دستاوردهای تازه، فرصت‎های پیش‌رو»، برگزار کننده نشست‌های تخصصی در قالب پنل‌های گوناگون است. در ادامه موضوع و زمان دقیق این پنل های تخصصی را بخوانید:

Telecom2018 1 2

4 پنل نمایشگاه تلکام امسال به شرح زیر است:
پنل شماره یک روز چهارشنبه از ساعت 15 تا 16:30 در سالن کنفرانس یک نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود که در آن به بررسی «اینترنت اشیاء، فرصت‌ها و چالش‌ها» پرداخته خواهد شد و مدیریت آن بر عهده مهدی روحانی‌نژاد است.
در این نشست حسین فلاح جوشقانی؛ رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هم حضور دارد.
پنل دوم با موضوع «بازآفرینی صنایع ICT» با مدیریت فرامرز رستگار؛ دبیر سندیکای صنعت مخابرات پنجشنبه از ساعت 10:30 تا 12 در سالن کنفرانس شماره یک این نمایشگاه برگزار می‌شود.
پنل سوم «توسعه ارتباطات ثابت، فرصت‌ها و چالش‌ها» است که مدیریت آن را حسین فلاح جوشقانی عهده‌دار است؛ در این پنل سید مجید صدری؛ مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و صادق عباسی شاهکوه؛ مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت کشور حضور دارند که جمعه از ساعت 10:30 تا 12 در سالن کنفرانس شماره یک برگزار می‌شود.
پنل چهارم «فرصت‎های سرمایه‌گذاری در ICT» نیز روز شنبه ساعت 10:30 تا 12 با مدیریت سجاد بنابی؛ دستیار وزیر ارتباطات در امور جوانان و با حضور نصرالله جهانگرد؛ معاون نوآوری و فناوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالن کنفرانس شماره یک نمایشگاه برگزار می‌شود.
نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام 2018 از چهارشنبه 11 مهر تا شنبه 14 مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور 230 شرکت از بخش خصوصی، 16 شرکت از بخش دولتی و 20 شرکت خارجی برگزار می‌شود.

 

وبسایت نمایشگاه ایران تلکام 2018

 

امتیاز شما به این مطلب