درباره لاوان ارتباط

شرکت لاوان ارتباط در سال ۱۳۷۹ با هدف اشاعه‌ی فرهنگ انفورماتیکی کشور در زمینه‌ی ارائه مشاوره، خدمات طراحی، پیاده‌سازی، نظارت و پشتیبانی مراکزداده و زیرساخت‌های شبکه‌های کامپیوتری ساخت‌یافته، فعالیت خود را آغاز کرد. در راستای تحقق این اهداف شرکت لاوان ارتباط در سه حوزه‌ی زیر اقدام به ارائه خدمات کرده است:

  • طراحی و اجرای شبکه‌های ساخت‌یافته و مراکزداده
  • تولید ملزومات مورد نیاز شبکه و زیرساخت‌های آن در صنعت ICT کشور
  • تامین تجهیزات پسیو با کیفیت بسیار بالا از شرکت معتبر اروپایی R&M سوییس

ماموریت

ماموریت ما ارائه راه‌حل‌های جامع زیرساخت شبکه‌های ارتباطی و مراکزداده با تکیه بر دانش و تجارب کارآزمودگان خود و آخرین فناوری‌های روز دنیا مبتنی بر آینده‌نگری و نوآوری به مشتریان است.

چشم انداز

لاوان ارتباط در افق 1405 ؛ شرکتی پیشرو، ارزش‌افزا و مورد اعتماد در ایجاد زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات خواهد بود.

شرکت لاوان ارتباط  با در اختیارداشتن دانش فنی و آگاهی از استانداردها و همچنین داشتن محصولاتی مطابق  با انواع استانداردهای روز دنیا از جمله: استانداردهای سری ISO/IEC – 11801, ANSI/TIA-568  در حوزه‌ شبکه‌های محلی و استانداردهای مراکزداده ANSI/TIA-942-B, ANSI/BICSI-002, EN50600, ISO/IEC22237 و … به ارایه خدمات نصب و راه‌اندازی زیرساخت‌های شبکه می‌پردازد. لاوان ارتباط پس از تحقیقات گسترده جهت تامین تجهیزات شبکه‌ای در نهایت برند R&M را به‌عنوان بهترین برند اروپایی شناسایی کرده و اقدام به واردکردن محصولات این شرکت کرده است. این برند در تولید محصولات خود از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده کرده و محصولاتش را با ضمانت‌هایی در سه سطح (5 ساله / 25 ساله / لایف‌تایم) ارایه می‌دهد.

برای اطلاعات بیشتر و برقراری ارتباط با بخش‌های مختلف لاوان ارتباط، به صفحه اطلاعات تماس مراجعه فرمایید.

چارت سازمانی