راه حل های جامع فیبر نوری و FTTx

FTTx

FTTx


امروزه با توجه به افزایش کاربران، افزایش حجم انتقال داده ها، بازیهای آنلاین، مشاهده کانالهای تلوزیونی، ارائه سرویس هایی از قبیل تلفن، اینترنت،IPTV و … بر روی بستر کابل مسی، به دلیل پهنای باند پایین، تضعیف بالا و پشتیبانی از مسافت کوتاه، مقرون به صرفه نبوده و درنتیجه بهترین راهکار، استفاده از فناوری فیبر نوری است.

FTTx یا Fiber To The x با ترجمه تحت اللفظی فارسی، فیبر به خانه یک اصطلاح کلی برای هر ساختار شبکه پهن باند (broadband) است که تمام یا بخشی از اتصال مورد نیاز در ارتباطات نهایی مخابراتی را با استفاده از فیبر نوری تامین می کند.
X در این عبارت می تواند موارد زیر باشد:
• P: Premises به معنای محل مشتری
• H: Home به معنای خانه
• B: Building یا Basement به معنای مرز ورودی ساختمان (تجاری، مسکونی، صنعتی) و یا زیر زمین ساختمان ها
• C: Cabinet به معنای کابینت های دسترسی
• N: Node یا Neighborhood به معنای توزیع کننده

FTTX SOLUTIONS2 2
امکان بهره مندی و استفاده از شبکه های فیبرنوری در پروژه های مختلف در حوزه های مختلف مستلزم رعایت اصول فنی و تکنیکی و همچنین ارائه لیست قیمت و لیست تجهیزات مورد نیاز متناسب با همان پروژه است.
شرکت لاوان ارتباط ارائه دهنده راهکارهای جامع FTTx در کل کشور، در ارائه این خدمات پیشرو است. راهکارهای هر پروژه با توجه به ماهیت، نیازمندی ها و قابل اجرا بودن آن ها متفاوت است.

تکنسین های بخش فنی لاوان ارتباط با درک دقیق از نیاز پروژه ها، بهترین و کامل ترین راهکارها را با پایین ترین هزینه به شما و معرفی و پروژه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهند داد.

 

fttx 2

5/5 - (1 امتیاز)