راهکار شبکه‌های رایانه ای

طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های کامپیوتری

امروزه هیچ‌کس نمی‌تواند انکار کند که تقریبا همه سازمان‌ها، موسسات، آموزشگاه‌ها، شرکت‌ها و … در حال استفاده از شبکه‌های کامپیوتری هستند، آن هم به یک دلیل ساده: ارتباط منظم، یکپارچه و سریع سیستم‌های کامپیوتری جهت انتقال انواع مختلف اطلاعات.

استفاده از شبکه‌های کامپیوتری اگر چه غالبا کارها را ساده‌تر می‌کند، اما الزاما همیشه این‌طور نیست و گاهی اوقات پیچیدگی‌های خاص خودش را خواهد داشت که مرتفع کردن این پیچیدگی‌ها و مشکلات شاید از دایره دانش، حوصله و زمان شرکت‌ها و موسسات خارج باشد.

شبکه‌های رایانه‌ای

مدیریت و پشتیبانی شبکه و سرور به روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است. برخی از سازمان‌ها برای این کار نیروهای متخصصی را به‌صورت تمام وقت و پاره وقت استخدام می‌کنند، اما تجربه کارهای مدیریتی نشان داده است که قرار دادن همه اطلاعات و اسناد و مدارک یک شرکت در دست یک فرد ریسک بزرگی است. بارها در سازمان‌ها شاهد بوده‌ایم که کارمندان به دلایل مختلف از مسوولیت خود شانه خالی کرده و از سازمان بیرون می‌روند. بنابراین سپردن امورات مربوط به طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های کامپیوتری به یک مجموعه مجرب و قابل اعتماد بهترین گزینه‌ای است که می‌توان به مدیران و صاحبان کسب‌وکار پیشنهاد داد.

شبکه‌ های رایانه‌ای

شرکت لاوان ارتباط با سابقه دو دهه فعالیت در زمینه طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های کامپیوتری و استفاده از کادری مجرب که آموزش‌های لازم را به‌خوبی پشت سر گذاشته‌اند، توانایی پشتیبانی و نگهداری از سیستم‌ها و شبکه‌های کوچک و بزرگ به هر اندازه‌ای را داراست. سیستم‌های مانیتورینگ و مدیریت شبکه لاوان ارتباط یکی از بهترین راهکارهای مدیریت شبکه برای سازمان‌ها و شرکت‌هاست.

نگاهی به برخی از مشتریان لاوان ارتباط می‌تواند تصمیم‌گیری را برای هر مجموعه و مدیریتی که با مشکلات مربوط به طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های کامپیوتری دست و پنجه نرم می‌کند، راحت‌تر کند:

– کمیته امداد امام خمینی (ره)
– بانک مهر اقتصاد
– بانک انصار
– بانک دی
– بانک حکمت ایرانیان
– بانک آینده
– بانک ملی
– بانک کشاورزی
– بانک قوامین و بسیاری دیگر از سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و خوش‌نام دیگر …

شبکه‌ رایانه‌ای