«لاوان ارتباط» جزو 5 شرکت برتر در ارایه تجهیزات شبکه شد

وی همچنین در مورد فعالیت شرکت سویسی R&M  گفت: این شرکت سال 64 همگام با توسعه خطوط ارتباطی تلفن و پیدایش شبکه‎های کامپیوتری جهت تولید تجهیزات مورد نیاز این صنعت تاسیس شد.

معروفی اضافه کرد: اکنون پس از گذشت 50 سال فعالیت، این شرکت در زمینه تولید تجهیزات پسیو شبکه و مراکز داده با ایجاد دفاتر در بیش از 30 کشور توسعه یافته پاسخگوی نیازهای جهانی صنعت IT  است.

وی با بیان اینکه یکی از مهم ترین استراتژیک های شرکت R&M ارتقا  فرهنگ نوآوری و بهبود مستمر در جهت افزایش رضایت مشتریان است، گفت: شرکت R&M با درک نیاز بازارهای جهانی برای توسعه و گسترش شبکه‎های ارتباطی اقدامات موثری در زمینه تولید تجهیزات زیرساخت شبکه های کامپیوتری انجام داده که ایجاد تجهیزات پسیو شبکه در سطح 10G و 40G یکی از این اقدامات است.

 آزاد معروفی با تاکید بر اینکه لاوان ارتباط نماینده رسمی شرکت R&M  در ایران است، گفت: بی شک با توجه به عوامل ناپایدار محیطی در بازار ایران و عرضه تقلبی محصولات برندهای معتبر دنیا تهیه تجهیزات اصل و معتبر یکی از دغدغه های مدیران حوزه IT است. به همین دلیل برای رفع این مشکل اقدام به ارائه تجهیزات R&M با هولوگرام کرده ایم.

وی تصریح کرد: به عنوان نماینده رسمی شرکت R&M در زمینه ارایه تجهیزات شبکه، نصب و تست این محصولات امکان ثبت پروژه‎ها جهت دریافت  ضمانت محصولات تا 5 سال و در صورت اجرای پروژه به صورت کاملا End To End توسط تیم آموزش دیده، امکان گارانتی پروژه تا  25 سال وجود دارد.

مدیر عامل شرکت لاوان ارتباط با بیان اینکه امسال محصولات جدید  R&Mرا در الکامپ به نمایش خواهیم گذاشت، گفت: محصولاتی که امسال به نمایشگاه الکامپ خواهیم آورد شامل تجهیزات پسیو شبکه R&M و همچنین رک های ژوان می شود.

معروفی افزود: این رک ها در اندازه های مختلف از 6 یونیت تا 47 یونیت، شامل رک های دیواری در 2 عمق 45 و 60 سانتی متر هستند.

وی اظهار امیدواری کرد که امسال شرایط پرداخت ارزی غرفه های نمایشگاه الکامپ به گونه ای در نظر گرفته شود که امکان حضور شرکت های سخت افزاری در نمایشگاه تسهیل شود.

تاریخ انتشار: 7 آبان 1393 10:56

منبع: فناوران

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *