کابل کشی آنتی باکتریال (R&M health Line)

R&M health Line

R&M health Line


زمان تخمینی مطالعه: 3 دقیقه 

به منظور کاهش ریسک آلودگی یک بیمار و جلوگیری از انتقال میکروب به بیمار بعدی و همچنین انتقال میکروب‌ها از بیمار به ملاقات کنندگان یا دیگر تجهیزات که، با تماس افراد با کابل‌ها یا پریز شبکه در آن مکان صورت می‌گیرد، شرکت R&M راه حل‌های خود را برای مراکز درمانی و بیمارستان‌ها توسعه داده است. R&M health Line راه حل جامع جدید شرکت R&M برای بیمارستان‌ها و مراکز درمانی می‌باشد که، بیمار در آن می‌تواند بدون آنکه خود یا تجهیزات را آلوده کند، تمامی تجهیزات را لمس کند. به کمک این تجهیزات آنتی باکتریال محافظت شده می‌توان، دوره‌های ضدعفونی در مراکز درمانی را به شدت کاهش داد و آنها را با تمیزکاری طبیعی جایگزین نمود. R&M health Line نمی‌تواند جایگزین روش‌های بهداشتی معمول در مراکز درمانی شود اما، دوره‌های ضد عفونی مراکز درمانی و خطر ریسک آلودگی در این دوره‌ها را به شدت کاهش می‌دهد. 

محصولات R&M health Line همانند دیگر محصولات استاندارد در حوزه شبکه با همان کارایی‌ها دسته بندی می‌گردند. آنها کاملا با سیستم کابل کشی R&M freenet سازگار هستند و بصورت ماژولار تمامی ناحیه‌های کابل‌کشی ساخت یافته را پوشش می‌دهند. موارد زیر بخشی از دسته بندی تجهیزات مخصوص اتاق بیمار هستند:
• پریزهایی با جک RJ45
• کابل‌های پچ کورد Cat. 6 و Cat. 6A شیلددار و بدون شیلد
• درپوش برای پورت‌های خالی

کابل کشی ضد باکتریال

مواد افزودنی مخصوص همواره با مواد پلاستیکی ترکیب می‌شوند تا مانع از رشد باکتری‌ها شوند و خطر آلودگی متقابل را کاهش دهند. خصوصیات مواد آنتی باکتریال باید برای تمام بخش‌های کابل‌کشی که به بیماران نزدیک هستند، طبق استاندارد ISO 22196 مورد آزمایش قرار گیرد. این آزمایش حفاظت در برابر دو نوع باکتری عفونی Staphylococcus aureus و Escherichia coli را در کابل‌کشی واقع در نزدیکی تخت بیمار نشان می‌دهد. این می‌تواند در کاهش بالقوه آلودگی متقابل باکتری‌های ایجاد کننده بیماری کمک کند.

حداکثر قابلیت اطمینان در اتاق عمل

اطراف دستگاه‌های تشخیص بیماری در آزمایشگاه‌ و اتاق عمل‌ها، الزامات امنیتی و حفاظتی منحصر به فرد وجود دارد. دسترسی به فناوری اطلاعات در اینجا نقش کلیدی بازی می‌کند. استاندارد IEC 60601-1 خواستار تفکیک گالوانیزه تجهیزات پزشکی از شبکه است تا از بیماران در برابر بالا رفتن ولتاژ حفاظت شده و قابل اطمینان بودن عملکرد دستگاه‌ها تضمین شود.

شرکت R&M یک ماژول ایزوله کردن شبکه R&M safe Line ارائه کرده است که بدون نیاز به تعمیر و نگهداری، پریزهای شبکه را تفکیک گالوانیزه می‌کند و موجب محافظت از بیماران می‌شود. این محصولات موجب صرفه‌جویی در راه‌حل‌های تجهیزات پزشکی و افزایش قابلیت اطمینان انتقال داده‌ها می‌شوند. این محصول ابتکاری عملکرد مستقل دستگاه را فراهم می‌کند، با استانداردها مطابقت دارد، نیازی به هیچ نرم افزاری یا منبع تغذیه ای ندارد و متناسب با محدوده پلتفرم R&M freenet است. R&M safe Line را در چند مرحله می‌توان نصب کرد.

کابل کشی آنتی باکتریال
امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *