پروژه Beyond.pl | موفقیتی دیگر برای شرکت R&M

beyond.pl

beyond.pl


نمره بالا برای Beyond.pl

دو جایزه معماری گواه بر این حقیقت است که برای Data Center 2، Beyond.pl از pure IT. وجود دارد. مرکز داده و ارائه دهنده رایانش ابری در Poznan قصد دارد مارک خود را در بازار لهستان و فراتر از آن نشان دهد و می‌خواهد از هر لحاظ بی نظیر باشد. همچنین آن برای کابل‌کشی به کار می‌رود.
«جذاب‌ترین ساختمان جدید در لهستان». این دیدگاه شرکت‌کنندگان در یک رأی‌گیری آنلاین در سراسر کشور است که توسط مجله طراحی و معماری Bryla در می 2017 برگزار شد.

یکی از کارمندان Beyond.pl می‌گوید: «Data Center 2 ما نه تنها به طور کامل نیازهای کاربردی و نیازهای امنیتی مشتریان فناوری اطلاعات را برآورده می کند، بلکه از نظر زیبایی و ظاهر دارای اعتبارات بالایی است. معماران ELD Poland Sp z o.o، پیمانکار اصلی Budimex S.A وB&K Power Division Sp. z o.o شریک تایید شده شرکت آر اند ام (R&M) در Poznan یک پروژه عالی را تحقق بخشیدند. این ساختمان به عنوان «بهترین نمای خارجی در سال» در یک رقابت معماری لهستانی که مدت زیادی از برگزاری آن نمی‌گذرد، معرفی شد. کمیته سازگازی ظاهر و عملکرد دیتا سنتر جدید را تحسین کرد.
کمال بالاترین هدف اوپراتور دیتا سنتر نوآورانه Beyond.pl است. Beyond.pl یک کمپانی است که برای برتری در بازار لهستان تلاش می‌کند. سایت آن‌ها در Poznan از ابتدا به عنوان یک نمونه و سرمشق در سراسر اروپا بوده است و بهترین سطوح امنیت و بازده را معرفی می‌کند. برنامه ریزی انجام شده در سال 2015 نیاز به رتبه 4 مطابق با استانداردهای ANSI/TIA-942 برای قابلیت اطمینان و قابلیت دسترسی عملیاتی دارد.
مطابق الزامات مشترکین، این سیستم برای برآوردن بازده انرژی رده‌های PUE 1.1 or 1.4 است. Beyond.pl پیش از این و در هنگام راه‌اندازی به هر دو هدف دست یافته است. Data Center 2 تنها دیتا سنتر در لهستان است که دارای رتبه سطح 4 مطابق با ANSI/TIA-942 است.
Beyond.pl همچنین استانداردهای سختگیرانه‌ای را برای زیرساخت‌ها و قابلیت اتصال دیتا سنتر خنثی-حامل تعریف می کند. Bartłomiej Danek نائب رئیس Beyond.pl می‌گوید: «کیفیت و پایداری ارتباطات در دیتا سنترهای ما و ارائه‌دهندگان شبکه همیشه یک اولویت مهم است. ما تنها از بهترین قطعات موجود در سراسر جهان استفاده می کنیم.»

جستجو برای شرکای واجد شرایط

Bartłomiej Danek نایب رئیس Beyond.pl می‌گوید: «ما خوشحالیم که یک شریک جهانی مانند شرکت آر اند ام (R&M) را که چنین نمونه کارهای تأثیرگذاری داشته است، در کنار خود داریم. »

مشتری: Beyond.pl

Beyond.pl Sp. z o.o. اولین اپراتور دیتا سنتر carrier-neutral و پیشگام در زمینه رایانش ابری است. این شرکت تأسیس شده که در سال 2005 تأسیس شده است، دارای 2 دیتا سنتر پیشرفته در Poznan با بیش از 12800 مترمربع فضای قابل استفاده است. Data Center 2 که در سال 2016 افتتاح شده، بزرگترین نوع آن در اروپای مرکزی و شرقی است.
اپراتور به علت گرایش‌های جدید و امکانات تکنولوژیکی تصمیم به انجام این سرمایه‌گذاری عظیم گرفت. Beyond.pl به دنبال زیرساخت‌های فناوری اطلاعات (IT) و سرویس‌های ابری نوآورانه است. تیم توسعه خود شرکت راهکارهای خصوصی، عمومی و ترکیبی (هیبرید) را پشتیبانی می‌کند. محدوده محصول فناوری اطلاعات (IT) از اجاره‌ای و اتصال در طول بازیابی فاجعه به سرویس‌های مدیریت شده، راهکارهای برون سپاری و اجاره‌ای گسترش یابند. یک حلقه معمولی فیبر نوری (FO) دو دیتا سنتر را با 20 حامل ملی و بین المللی متصل می‌کند.

 

 

4/5 - (1 امتیاز)