BladeShelter در فناوری های مرکزداده

bladeshelter

bladeshelter


زمان تخمینی مطالعه: 4 دقیقه

رک BladeShelter T7 PLUS

نام تجاری BladeShelter در خط تولید R&M برای مرکزداده‌ هایی است که دارای بار حرارتی بالا هستند و تمایل به‌کاهش مصرف انرژی دارند و به‌طور فزاینده‌ای نیز خواهان دارد. مفهوم «مرکزداده سبز» در تمام شرکت‌هایی که تقاضای فزاینده برای انرژی، مقرون‌به‌صرفه بودن را بیش از پیش ضروری می‌دانند، توسعه یافته است. تهویه‌مطبوع مرکزداده به مصرف برقی که به‌راحتی می‌تواند از 30 درصد کل انرژی مصرفی مرکزداده بیشتر باشد، نیاز دارد. بنابراین راه‌حل‌ها هم در مورد انتخاب تجهیزات و هم از نظر طرح مرکزداده اتخاذ می‌شوند.

R&M با خط BladeShelter خود می‌تواند راه‌حلی برتر برای تهویه، تمام راه‌حل‌های مرکزداده که هوای سرد یا گرم را از طریق ساختارهای بسته و سیستم‌های توزیع انرژی با کنترل محیطی مرکزداده حفظ می‌کنند، ارائه دهد.

درب جلو سوراخ‌دار با میزان سوراخ 82 درصد، این درب سوراخ‌دار در برابر پیچش بسیار مقاوم بوده در حالی‌که دارای چارچوب درب عمودی یکپارچه است.

اگر رک‌ها در کنار هم ردیف قرار گرفته باشند زاویه باز شدن درب 180 درجه و در صورتی‌که به‌طور تکی مستقر شود تا 270 درجه درب باز خواهد شد.

  • درب‌های سوراخ دار تک یا دو لنگه، دارای دستگیره پیچشی با سه یا چهار نقطه اتصال در قفل است.
  • پروفیل نصب 19 اینچی با شماره‌گذاری [1]HE، این پروفیل در عمق به‌راحتی قابل تنظیم است.
  • ورودی کابل‌های انعطاف‌پذیر در سقف و کف با نوار براش ضد گردوغبار.
  • مونتاژ ِدیوارهای جانبی با استفاده از یک سامانه باز کننده قفل ساده کشویی، به این معنا که به کلید نیاز ندارند.
  • نصب رک به‌طور ساده و ایمن با استفاده از اِلمان‌های اتصال مناسب.
  • یکپارچگی در سیستم‌های تهویه مطبوع باز، بسته یا هیبریدی به‌سادگی با تعویض درب‌های جلو و عقب.
  • آماده برای نصب عمودی PDUها (محدوده 0U).
  • رک T7 با 4 چرخ به‌صورت انتخابی در دسترس است.

[1] High End

رک BladeShelter T7 PLUS

BladeShelter Cube برای حداقل مصرف انرژی

این یک سیستم ذهنی و واسطه مجزا است که جریان هوای گرم را از هوای سرد تفکیک می‌کند و بنابراین حداکثر کارایی تهویه را تضمین می‌کند. این ساختار مدولار را می‌توان به‌سادگی بزرگ کرد و روی دو ردیف رک متضاد کابینت T7 اعمال کرد که امکان استفاده از ماژول‌های خنک‌کننده BladeShelter را فراهم می‌سازد. این سیستم دارای تمام دستگاه‌های مورد نیاز برای تضمین عایق‌بندی کامل داخل راهرو و حفظ حداکثر تفکیک جریان هوای گرم و سرد است. پروفیل‌های عمودی ویژه‌ای که روی پایه رک مستقر است، همراه با پنل‌های پوشش راهرو با عناصر پلی‌کربنات، دست‌یابی به‌حداکثر صرفه‌جویی در انرژی را تضمین می‌کند. بهره‌وری BladeShelter Cube با عرض 100 و 120 سانتی‌متر موجود است.

BladeShelter Cube – برای حداقل مصرف انرژی

BladeShelter Cooling تجهیزات‌تان را خنک می‌کند

BladeShelter Cooling یک واحـــــد خنک‌کننده مدولار است که می‌تواند با بهره‌وری انـرژی بالا در ساختــارهای رک T7 بزرگ شود.BladeShelter Cooling دو پارامتر اساسی را گردهم می‌آورد: مصرف کم و ظرفیت بالا، حتی در جاهایی که بارهای بسیار زیاد وجود دارد. این سیستم از 4 تا 42 کیلووات بار حرارتی را از بین می‌برد. خنک‌کننده Bladeshelter با استفاده از یک چیلر آبی یا یک سیستم گازی با انبساط مستقیم (DX) همراه با یک واحد متراکم کلاس A در دسترس می‌باشد.

BladeShelter Cooling – تجهیزات‌تان را خنک می‌کند

پیکربندی خنک‌کننده

معماری بسته: BladeShelter Cooling در کنار رک سرور نصب خواهد شد. هر دو سازه از محیط خارجی عایق شده‌اند. هوا در یک سیر بسته گردش می‌کند. تبادل حرارت از طریق باتری‌های آب یا گاز که توسط چیلرها یا کندانسورهای خارجی خنک می‌شوند، انجام می‌شود.

معماری باز: دستگاه‌های موجود در رک‌ها توسط هوای خارج شده از محیط خنک می‌شوند. Bladeshelter Cooling هوای خنک را قبل از ارسال به محیط در دمای از پیش تعیین شده، فراهم می‌کند.

پیکربندی خنک‌کننده
امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *