آموزش کیستون جک باریک سری Cat. 6A Premium-Line

Cat.-6A Premium-Line

Cat.-6A Premium-Line


 

جزئیات، کمال را ایجاد می کند و کمال، جزئی نیست”

میکل آنژ

دنیا مدام در حال تغییراست و مردم به این موضوع عادت کرده اند که “اینترنت باید سریع باشد.” و این نیاز خاص باید اجرا شود. مردم به اتفاقاتی که در پشت صحنه می‌افتد و اینکه چگونه انتقال داده با سرعت بالا انجام می‌شود توجهی نمی‌کنند. جزئیات بسیاری در انجام کابل‌کشی ساختار‌یافته وجود دارد. ماژول‌ها نقش کلیدی در این سیستم ایفا می‌کنند و بسیاری از کارها به آن‌ها مربوط می‌شود.

Premium-Line Category 6A 90° Shielded Die-casting Keystone Jack یک ماژول جدید است که برای برنامه های پرسرعت ، انتقال را برای فناوری 10 گیگابایت با بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد. این ماژول‌ها اندازه‌ی کوچکی دارند که باعث ایجاد تراکم زیاد در نقاط اتصال می‌شوند.

هنگام طراحی راهکارها به جزئیات توجه میکنیم. طراحیِ جزئیاتِ کوچک است که زمان بسیاری روی آن فکر می‌شود. ما بهترین قابلیت و ارزش افزوده را برای شما به ارمغان می آوریم.

 

 

همکاران عزیز

راهکار Category 6A 180° Shielded Die-casting Keystone Jack مجهز به ارت و باریک را به شما معرفی می‌کنیم. این محصول با استانداردهایTIA/EIA-568.2-D, ISO/IEC 1180 و EN 50173-1 Class EA مطابقت دارد و از سربندی T-568 A ، و B پیروی می‌کند.

کیستون جک باریک سری Cat.6A Premium-Line ، مجهز به پینِ ارت مورد نظر است. عملیات نصب بدون ابزارهای اضافی انجام می‌شود و این محصول با استانداردهای T-568 A و B مطابقت دارد. این ماژول برای تمامی پریزهای ارتباطی Premium-Lineقابل استفاده است. همچنین ماژول کیستون با پچ پنل ماژولار ما نیز که برای نصب در رک طراحی شده، سازگار است. این کیستون جکِ مجهز به ارت، برای پروژه‌هایی طراحی شده است که الزامات بیشتری برای ارتینگ دارند.

این کیستون جک جهت اتصال به زمین، می تواند بر روی کلیه فیس پلیت‌ها نصب شود.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *