ترکیب هوشمندانه مس و فیبرنوری با هدف نظارت دقیق

ترکیب مس و فیبرنوری

Netscale 48


مس و فیبرنوری

زمان تخمینی مطالعه: 4 دقیقه  

مدیران فناوری اطلاعات و زیرساخت‌ها باید به فکر کاهش هزینه‌ها و افزایش انعطاف‌پذیری مرکز داده با هدف دست‌یابی به بالاترین عملکرد باشند. این دقیقا همان چیزی است که R&M در قالب راهکار راهبردی پچ‌پنل مسی و فیبرنوری Netscale 48 آن را طراحی کرده و در اختیار شرکت‌ها قرار داده است.

کارشناسان شبکه در هنگام کابل‌کشی خطوط مسی و فیبرنوری دفاتر، سازمان‌ها، مرکزداده لبه، فروشگاه‌ها، خرده‌فروشی‌ها، اتاق کامپیوتر و غیره باید به اصل مهم انعطاف‌پذیری در کابل‌کشی دقت کنند. به بیان دقیق‌تر، هنگامی‌که فضای محدودی برای کابل‌کشی وجود دارد، این متخصصان بازهم باید به اصل مرتب‌سازی کابل‌ها دقت کنند. پنل مدیای ترکیبی و ماژولار R&M با چگالی بالا به‌همراه سامانه مدیریت کابل، همه‌چیز را در یک ساختار افقی در یک رک جای می‌دهد تا صرفه‌جویی در فضا به وجود آید. به بیان دقیق‌تر، این پنل ترکیبی کارآمد با هدف غلبه بر پیچیدگی کابل‌کشی و مدیریت کابل‌های مبتنی بر اتصالات مسی و فیبرنوری طراحی شده است.

هر دو فناوری را می‌توان به شکل مقرون به‌صرفه در یک یونیت قرار داد و به شکل ساختارمندی کابل‌کشی را انجام داد. مزیتی که روش فوق در اختیار کارشناسان شبکه قرار می‌دهد، نظم‌دهی به کابل‌کشی مرکزداده، مدیریت دقیق‌تر و ساده‌تر کابل‌ها و گردش بهتر جریان هوا در رک است. چه عاملی باعث شده تا مجموعه راه‌حل‌هایNetscale 48  تا به این اندازه دقیق و کارآمد باشند؟ پاسخ در طراحی استاندارد Netscale 48  و ماژولار بودن این محصول است که امکان برنامه‌ریزی مجدد آن را مطابق با نیازهای شرکت‌ها در اختیار کارشناسان شبکه قرار می‌دهد. به طوری که زمان نصب پنل‌ها و کابل‌ها را به شکل قابل‌توجهی کم می‌شود. برگ برنده دیگری که خانواده محصولات Netscale 48  دارند در این است که هر زمان نیازمند ارتقا، نگهداری و تعمیر تجهیزات بودید، این‌کار به ساده‌ترین شکل قابل انجام است.

نصب انعطاف‌پذیر و شهودی

کابل‌های ترانک مسی و فیبرنوری نصب شده در سینی tray-fitted توانایی پشتیبانی از LC، MPO، SC، ™ E-2000و همچین کابل‌های Cat.6، و Cat.6A و Cat.8 را دارند. علاوه بر این، توانایی پشتیبانی از اتصالات جدید خانواده فیبرنوری مثل SN، CS، MDC را به‌همراه MPO16 دارند. یک سینی استاندارد امکان نصب تمامی این کابل‌ها را به شکل کشویی بسته به حالت مستقیم یا زاویه‌دار امکان‌پذیر می‌کنند. یک مزیت اضافی و قالب توجهی که این محصول دارد در این است که همه کانکتورهای فیبرنوری فعلی را می‌توان در یک پنل قرار داد که خود نقش مهمی در کاهش هزینه‌ها و استفاده از تجهیزات جانبی دارد. این سینی طراحی ماژولار دارد و به کارشناسان شبکه اجازه می‌دهد بسته به نیاز کاری، اسلات‌های موردنیاز خود را انتخاب کنند.

یکی دیگر از رموز موفقیتNetscale 48  در نصب ساده سینی‌ها نهفته است. به لطف سیستم قفل ضربه‌ای هوشمند، تکنسین‌ها می‌توانند ماژول‌های از قبل مونتاژ شده را بدون نیاز به ابزارهای تخصصی و در چند مرحله ساده و در مدت زمان چند ثانیه در یک دستگاه نصب کرده یا از آن جدا کنند.

بسیار شهودی و ایمن: راه‌حلNetscale 48  نه تنها در ارتباط با عملکرد بالا و ویژگی نصب سریع مورد توجه است، بلکه از طریق مکانیزم اتصال به زمین (ارت) در هنگام نصب بالاترین سطح از امنیت را ارائه می‌کند، به طوری که هنگام نصب ماژول‌ها و کابل‌ها از جان تکنسین‌ها محافظت می‌کند. علاوه بر این، کابل‌ها به شیوه‌ای منظم و ساخت یافته با حفظ فضای ارزشمند فیزیکی در محفظه مربوطه قرار می‌گیرند و انعطاف‌پذیری بالایی در جلو عقب کردن در اختیار کارشناسان قرار می‌دهند.

R&M سامانه‌ای طراحی کرده که inteliPhy net AIM نام دارد و امکان گسترش‌پذیری بالا در هر زمان با حفظ اصول امنیتی را در قالب راه‌حل همه‌کاره سفارشی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. R&M در توصیف محصول خود می‌گوید: «Netscale تنها در زمینه دست‌یابی به حداکثر تراکم پورت مورد توجه نیست، اما به‌دلیل طراحی قوی و ساختار یافته این محصول، به مدت پنج‌سال این محصول را ضمانت کرده و 25 سال سامانه را ضمانت می‌کنیم».

شرکت R&M

پاول بانکویتز مدلی محصول در شرکت R&M

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *