نخستین رویداد آن‌لاین زنده Data Center LIVE Global

Data center live global

Data center


مجله مرکزداده با خوشحالی اعلام می‌کند که در سال 2023، ما نخستین رویداد آن‌لاین زنده خود Data Center LIVE Global را راه‌اندازی خواهیم کرد.

Data Center LIVE Global یک کنفرانس مجازی است که در 17 می 2023 برگزار می‌شود. با حضور در صحنه مجازی، برخی از رهبران جهان در فناوری‌های مرکزداده، امنیت و پایداری، آگاهی‌های خود را در سخنرانی‌های کلیدی منحصر  به‌فرد و بحث‌های پویای آتشین به اشتراک خواهند گذاشت.

آن‌چه باید قبل از این رویداد مجازی بدانیم:

Data Center LIVE Global از ساعت 10:25 تا ساعت 14 به‌وقت محلی به‌طور مستقیم برای مخاطبان جهانی پخش می‌شود. این کنفرانس مجازی شامل 12 سخنرانی کلیدی در دو استریم زنده از جمله بحث‌های پانل پُر جنب‌وجوش از کارشناسان و تاثیرگذاران برجسته در مرکزداده و رایانش ابری خواهد بود. ما در مورد بزرگترین موضوعاتی که صنعت مرکزداده جهانی را تحت تاثیر قرار می‌دهند بحث خواهیم کرد، از جمله: مدیریت متاورس – مراکزداده پایدار – بحران انرژی – شهرهای هوشمند – ابر و 6G – DEI  و جنگ با استعداد … بلیت رایگان خود را از لینک زیر دریافت کنید:

 Get your free ticket here

شبکه‌سازی در مرکزداده و رویداد ابر

حتی در حوزه مجازی، نمایش فرصت‌های شبکه گسترده‌ای را ارائه می‌دهد. مرکزداده و کنفرانس ابری در محل مجازی ما که در Brella قرار دارد، برگزار می‌شود. Brella به‌عنوان پلت‌فرم رویداد مجازی پیشرو در جهان، برای تقویت و تعامل بین شرکت‌کنندگان ساخته شده است. بنابراین، از طریق نرم‌افزار شبکه هوشمند Brella، شرکت‌کنندگان می‌توانند زمان خود را به حداکثر رسانده و به‌طور یکپارچه ارتباطات ارزشمندی برقرار کنند.

بلیت این رویداد رایگان است!

بلیت خود را ایمن کنید، رویدادی که نباید از دست بدهید را به تقویم 2023 خود پیوند داده و به بحث‌های مهمی بپیوندید که در صحنه‌های مجازی ما در 17 می 2023 برگزار می‌شود. زمان تغییر قوانین بازی فرا رسیده است. زمان شکستن فرا رسیده است.

امتیاز شما به این مطلب