درباره الکام تاکز

 

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) تهران، از 27 الی 30 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. در این نمایشگاه بین المللی، تعداد زیادی از شرکت های فعال در حوزه فناوری، استارتاپ های مطرح و فعالان عرصه نوآوری کشور حضور خواهند داشت.

 

درباره الکام تاکز

الکام تاکز یکی از بخش‌های جذاب نمایشگاه الکامپ است که سال گذشته برای نخستین بار آغاز به کار کرد که با استقبال بی‌نظیری از فعالان این عرصه مواجه شد. امسال نیز بار دیگر، رویداد الکام تاکز در نمایشگاه الکامپ 25 برگزار خواهد شد. در این بخش، اساتید، صاحب‌نظران، مدیران بخش دولتی و خصوصی، همچنین بنیانگذاران استارتاپ ها، در قالب سخنرانی و پنل‌های تعاملی در رابطه با موضوعات روز و چالش‌های موجود در این حوزه به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

برگزاری تمامی برنامه‌ها و بخش‌های الکام تاکز به صورت تعاملی درنظر گرفته شده است؛ به این معنی که در هر قسمت، بخشی به عنوان پرسش و پاسخ و مشارکت حاضرین قرار داده شده تا شرکت‌کنندگان بتوانند سوالات خود را از سخنرانان حاضر پرسیده و ضمن انتقال تجربه، تعامل دوسویه‌ای بین افراد شکل بگیرد.

الکامپ به عنوان آوردگاه سالانه ذینفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال به دنبال تحقق شعار راهبردی «آینده بهتر، پیشرفت و سربلندی کشور» است که این موضوع جز با همکاری و تعامل بین تمام فعالان و علاقمندان محقق نخواهد شد. در واقع، کارکرد الکام تاکز بهره‌مندی از توانمندی اساتید، نخبگان و خبرگان صنفی است تا در خصوص موضوعات روز فناوری اطلاعات و ارتباطات، آینده این صنعت یا مسائل و دغدغه‌های صنفی اظهارنظر کنند یا حتی از آخرین دستاوردهای خود رونمایی کنند.

الکام تاکز با هدف گردهم آوردن کارآفرینان، جوانان، فعالین و تمامی علاقه‌مندان به اکوسیستم استارتاپی ایران و جهان قصد دارد تا از دانش و تجربیات پیشگامان و خبرگان، به منظور رسیدن هرچه بیشتر به موفقیت برای خود و کشور به گفتگو و شبکه‌سازی نهایت استفاده را ببرد.

حضورت لاوان ارتباط در الکام تاکز

در همین راستا، شرکت لاوان ارتباط در روز شنبه مورخ 29 تیرماه 1398 در بخش الکام تاکز (سالن6) حضور خواهد داشت تا به ارائه مطالبی در زمینه ترندهای های جدید ICT مانند Single Pair Ethernet و Edge Datacenter برای علاقمندان به این عرصه، بپردازد.

امتیاز شما به این مطلب