الکامپ 23 | شروع طوفانی اما بدون افتتاحیه

الکامپ 23

elecomp 23


 

الکامپ 23 بر خلاف سال های گذشته که در پاییز برگزار می شد، بنا به درخواست صاحبین کسب و کار و صنایع الکترونیکی و کامپیوتری به تابستان انتقال پیدا کرد تا بدین ترتیب با هیچ نمایشگاه دیگری تداخل نداشته باشد و مورد استقابل بیشتری از طرف بازدیدکنندگان قرار بگیرد، البته این امر باعث شده که امسال نسبت به سال های گذشته شرکت کنندگان خارجی به مراتب کمتری در نمایشگاه شرکت کنند.

افزایش فضای نمایشگاه

یکی از نکات مهمی که در نمایشگاه الکامپ 23 به چشم می خورد فضای بیشتر نمایشگاهی نسبت به سال های گذشته است به این صورت که فضای اختصاص داده شده به نمایشگاه امسال نسبت به دوره قبل 70 درصد رشد داشته است. در سال گذشته الکامپ در فضایی به وسعت 18 هزار متر برگزار شد که این فضا امسال به 34 هزار متر افزایش پیدا کرده است.

حضور پررنگ استارتاپ ها

در چند سال اخیر الکامپ به مکانی برای جمع شدن استارتاپ ها، افراد دارای ایده های نو و سرمایه گذاران تبدیل شده است. یکی از نکات برجسته این دوره، حضور پررنگ استارتاپ هاست.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، باقر بحری مدیر اجرایی بیست و سومین نمایشگاه الکامپ در همین رابطه با بیان این که امسال یکی از بهترین سالن های نمایشگاه بین المللی تهران به استارتاپ ها اختصاص داده شده است، گفت: امسال سالن های 8 و 9 به مساحت چهارهزار متر به استارتاپ ها اختصاص داده شده است. طبق تجربه ای که در سال های گذشته کسب کردیم، این سالن یکی از پرازدحام ترین سالن های نمایشگاه خواهد بود و بازدیدکنندگان بیشماری را به خود جذب می کند و به همین دلیل این سال را به کسب و کارهای نوپا اختصاص دادیم.

20161216 114333 660x330

اپلیکیشن نمایشگاه الکامپ 23

با حمایت سازمان نظام صنفی رایانه ای، از امسال سامانه نمایشگاهی «اپکس» به بازدیدکنندگان و مشارکت کنندگان در بیست و سومین دوره نمایشگاه خدمات رسانی می کند. در بخش بازدید‌کنندگان، علاقه‌مندان می‌توانند با جستجو بر روی نقشه نمایشگاه غرفه مورد نظر خود را یافته و از مسیریابی سیستم با دسترسی آسان و سریع به هدف خود برسند.

دریافت بارکد منحصر به فرد پس از ثبت نام و استفاده در تمامی نمایشگاه ها، دنبال کردن شرکت ها و غرفه داران در نمایشگاه های مختلف، جستجوی غرفه‌داران بر اساس نام، گروه کالایی یا سالن محل استقرار، نمایش محل غرفه بر روی نقشه و مسیریابی و هدایت به سمت آن، ارسال پیام به مشارکت کنندگان، ارائه درخواست نمایندگی، دانلود فایل‌ های کاتالوگ و بروشور، مشاهده فهرست کالاها وخدمات مشارکت کننده، مشاهده گالری تصویری و ویدئویی مشارکت کننده، ثبت بازدید هنگام بازدید از غرفه و گزارش گیری از تعداد غرفه‌های حاضر در نمایشگاه و غرفه‌های بازدید شده از جمله خدمات اپلیکیشن ویژه بازدیدکنندگان الکامپ است.
شرکت ها و غرفه داران نیز با استفاده از اپلیکیشن ویژه مشارکت کنندگان می‌توانند به امکاناتی چون اسکن بارکد بازدیدکننده و نمایش آنلاین و لحظه‌ای اطلاعات، فهرست و مشخصات بازدید کنندگان ثبت شده، نمایش بر روی نقشه و مسیریابی، پنل اختصاصی مدیریت پروفایل (تحت وب)، مدیریت پروفایل شرکت و مدیریت کالا و خدمات، دریافت و مشاهده پیام از کاربران، ارسال اعلان به دنبال کنندگان خودشان، دریافت و مشاهده درخواست‌های نمایندگی، مدیریت گالری با امکان افزدون تعداد نامحدود عکس و ویدئو و صفحه وب اختصاصی دست یابند.

گفتنی است ساعات بازدید از این نمایشگاه از ساعت 10 صبح تا 18 عصر است. در روزهای آینده منتظر خبرهای جدید ما از الکامپ 96 باشید.

 

main Elecomp 1

 

 

بخوانید: 49 امین سالگرد تاسیس شرکت اینتل

امتیاز شما به این مطلب