دکتر معروفی(مدیر عامل شرکت لاوان ارتباط) در دومین نمایشگاه تراکنش ایران

امروزه صنعت بانکداری به سرعت در حال رشد است و هر روزه در سرتاسر جهان با خدماتی متمایز رو به رو می شویم که لازم است خودمان را با این تغییرات همسو نماییم.

نوآوری هایی که در حوزه بانکداری ارائه می شود، غالبا مربوط به حوزه بانکداری الکترونیک است و به همین دلیل نقش زیر ساخت های ارتباطی و شبکه ای در این حوزه بسیار مهم می باشد.

علاوه بر زیرساختارها، مراکز داده هم نقش بسیار مهمی را در موفقیت تراکنش های بانکی ایفا می کنند. تنها لحظه ای وقفه در مراکز داده می تواند خسارات جبران ناپذیری را به بار آورد. در این حوزه استانداردهای متفاوتی ارائه شده است.

لاوان نماینده رسمی R&M

لاوان ارتباط به عنوان نماینده رسمی شرکت R&M سوییس در تهران مفتخر است تمامی خدمات مربوط به راه اندازی تجهیزات زیر ساختاری شبکه و مراکز داده را متقبل شود.

لاوان ارتباط در این حوزه به مدت 16 سال سابقه درخشان دارد و امروزه خدمات خود را به حوزه های FTTx،FTTh  و RFID گسترش داده است.

پیش از این نیز لاوان ارتباط در حوزه های مختلف مانند شبکه  های داخل ساختمانی، بین ساختمانی، بانکی و غیر بانکی هم پروژه های بسیاری را با موفقیت به پایان رسانیده است.

RFID در صنعت بانکداری

RFID یکی از ترندهای جدید در حوزه فناوری اطلاعات است. این تکنولوژی در صنایع بسیاری هم چون زنجیره تامین، حمل و نقل، صادرات و… نقش مهمی را ایفا می کند. اما موضوع مورد بحث ما به حوزه بانکداری مربوط می شود. جابه جایی اسناد و اسکناس ها، به صورت کاملا ایمن و برنامه ریزی شده مهم می باشد. این تکنولوژی می تواند راهکارهای بسیاری را در این حوزه ارائه دهد که ردیابی بر خط یکی از آنهاست. 

علاوه بر این در حوزه پست و جابه جایی یا ردیابی اسناد مهم هم، RFID بسیار تاثیر گذار می باشد.

لاوان ارتباط ارائه راه حل های کاملا نوآورانه

در حوزه RFID، در صدد است خدماتی کاملا نو را با آپشن های جدید ارائه دهد که تا به حال موارد مشابه با آن ها ارائه نشده  است. 

در ادامه مصاحبه جناب آقای دکتر معروفی مشاهده بفرمایید.

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *