بیست سال با لاوان ارتباط، بیست سال با Cat.6

Cat.6، لاوان ارتباط

Cat.6، لاوان ارتباط


در تاريخ 1 آگوست، R&M سوئيس، 20 سال با Cat.6 را جشن گرفت. در اين زمينه بيش از 100 ميليون ماژول وجود دارد که طی­ 20 سال گذشته توليد شده ‌اند. Cat.6 اتصال انقلابی در ترافيک داده ‌ها ايجاد کرد، اينترنت باند پهن را به محل کار آورد و راهی را براي ديجيتالی شدن نشان داد.این کابل امکان افزايش سرعت انتقال داده و افزايش پهنای باند به 250 مگاهرتز را فراهم کرد. از آن زمان، مقادير زيادی از داده ها می ‌توانند در ادارات و ساختمان ها منتقل شوند که قبلاً تصور نمی ‌شد. حتی امروز، Cat.6 هنوز هم پر نصب ‌ترين اتصال شبکه در سراسر جهان است. در نتيجه فناوری پيگيری (Cat.6 (Advanced همچنين جهش به 10 گيگابايت در ثانيه اترنت را فعال کرده است.

در مراحل اوليه حمله

از همان ابتدا R&M به طور فعال در استاندارد سازی Cat.6 نقش داشته و از اوايل سال 1999 حتی قبل از اينکه پارامترهای انتقال تصويب شوند، به کار خود ادامه داده است.

R&M از همان ابتدا درگير استاندارد سازی Cat.6 بود، حتی در اوايل سال 1999 قبل از اينکه پارامترهای انتقال تصويب شوند. اين شرکت Cat.6 خود را توسعه داد و يک محصول پيشرفته به نام state-of-the-art  راه ‌اندازی کرد.

در محلی نزديک دفتر مرکزی خود در سوييس که امروزه ماژول‌ ها نيز در آنجا توليد می ‌شوند. R&M اولين توليد کننده‌ ای بود که Cat.6 کاملاً خودکار و با کيفيت خود را ارايه کرد. R&M تنها سازنده‌ ای است که از برد مدار چاپی برای جبران خسارت در Cat.6 استفاده نمی ‌کند. سطح سيگنال‌ های داده مستقيماً از اتصال کابل به پريز بدون انتقال جريان می يابند. اين صنعت به دليل کيفيت آن، به زودی از محصول R&M به عنوان «ماژول آبی شگفت انگيز» ياد می ‌کند.

شرکت R&M

 

داستان موفقيت سوئيس

سهم R&M در شروع Cat.6، داستان موفقيت واقعی سوييس است. شجاعت و تعهد کارآفرينی خانواده مالک و مديريت، اعتماد به کارمندان و تمرکز بر اين کار پيشرفت پروژه را بطور قابل توجهی ارتقا می ‌بخشد. علاوه بر اين، موفقيت در اين پروژه بدون روابط اعتماد ‌پذير با تأمين کنندگان بلند مدت امکان‌ پذير نبود. چشم انداز بي نظير SME در سوييس عامل مهمی در اين موفقيت چشمگير بود.

R&M، محصول Cat.6 را توليد کرده است. ماژولی براي اتصالات شبکه داده در يک کارخانه توليد کاملاً خودکار در Bubikon (سوئيس) به مدت بيست سال.

منبع: R&M Website

بخوانید: راهکار یکپارچه Cat. 8.1 شرکت R&M

 

امتیاز شما به این مطلب