شرکت آر اند ام (R&M) ارائه دهنده کابل های محافظ در برابر آتش در سراسر جهان

شرکت آر اند ام

شرکت آر اند ام


در سوئیس مقررات مصالح ساختمانی اتحادیه اروپا (CPR) و استاندارد مربوط به EN 50575 از سال 2017 به اجرا درآمده است. آنها تصریح می کنند که کابل های داده، کم ولتاژ و مخابراتی باید نشان خاصی داشته باشند. همچنین جزئیات مربوط به طبقه بندی محافظت در برابر آتش، شماره اعلام عملکرد ((DOP) و علامت CPR CE نیز باید ارائه شود.

شرکت آر اند ام (R&M) نیز این الزامات را در سراسر جهان برآورده می سازد. از ابتدای سال 2018، آر اند ام (R&M) مطابق با مشخصات EN 50575، تمام کابل های نصب مسی و فیبر نوری (FO) که در بازار جهانی در دسترس هستند، نشان دار شده اند.

در کاتالوگ آنلاین، مشتریان مشخصات و تعریفات کلاس های آتش B2ca، Cca، Dca و Eca را در کنار هر محصول خواهند یافت. کابل ها را می توان با توجه به این کلاس ها انتخاب کرد. برگه های راهنما و DoPها در صورت نیاز به صورت دیجیتالی در دسترس هستند.
هنگام سفارش با استفاده از تنظیم کننده آنلاین آر اند ام (R&M)، به هر تحویل یک برچسب اضافی با اطلاعات مربوط به کلاس آتش داده می شود. این یعنی مشتریان می توانند به محض دریافت محصولات آن ها را چک کنند تا مطمئن شوند که الزامات آن ها رعایت شده است.
مشتریانی که از آر اند ام (R&M) کابل سفارش می‌ دهند، می توانند مطمئن باشند که این محصولات قوانین ایمنی اروپا را برآورده می کنند. بدین ترتیب در سراسر جهان، سازندگان، برنامه ریزان و نصابان می توانند ایمنی ساختمان را مطابق با معیارهای سخت‌گیرانه و تصویب شده تعریف کنند. رفتار ارتجاعی و اسیدیته مواد تشکیل دهنده کابل ها در هر مورد تعریف شده است.

کشورها، شهرها و مناطق دارای مقررات مختلف و گاهاً سختگیرانه‌تری در زمینه محافظت در برابر آتش هستند. این قوانین محلی همیشه در آخرین و کامل ترین شکل برای آر اند ام (R&M) در دسترس نیستند. به همین دلیل توصیه شده است که قبل از سفارش دادن تحقیق کنید و مشخصات اعلام شده توسط شرکت آر اند ام (R&M) را با مقررات محلی مقایسه کنید. کارمندان فروش و مشاوران فنی به مشتریان همواره مشتاق هستند تا به مشتریان کمک کنند. علاوه بر این، اطلاعات در مورد مقررات محلی، توسط شرکای آر اند ام (R&M) برای این شرکت فرستاده می‌شود تا داده ها و اطلاعات محصولات تکمیل شود و از انطباق آن ها با این مقررات اطمینان حاصل شود.

شرکت لاوان ارتباط به عنوام تنها نماینده شرکت آر اند ام (R&M) با دراختیارداشتن دانش فنی و آگاهی از استانداردها و همچنین داشتن محصولاتی مطابق با انواع استانداردهای روز دنیا به ارائه خدمات نصب و راه اندازی زیرساخت های شبکه می‌پردازد. لاوان ارتباط جهت تامین تجهیزات شبکه‌ای، برند آر اند ام (R&M) را به عنوان بهترین برند اروپایی شناسایی کرده و اقدام به واردکردن محصولات این شرکت می کند. این برند در تولید محصولات خود از آخرین تکنولوژی های روزدنیا استفاده کرده و محصولاتش را با ضمانت های ۲۵ ساله ارائه می نماید.

بخوانید: چه تفاوتی بین دو اصطلاح مهم دنیای شبکه Broadcasting و Flooding وجود دارد

امتیاز شما به این مطلب