راهکار فیبرنوری برای مراکزداده با تراکم بالا

FO connection

FO connection


R&M این خواسته‌ها را با FO Field برآورده می‌کند. پلاگ مورد نظر را می‌توان در هر زمان به کابل فیبرنوری متصل کرد و این امکان را برای افراد حرفه‌ای حاضر در سایت فراهم کرد تا به طور خودکار و به طور مستقل بدون هیچ گونه عارضه، در هر مکان، اتصال FO Field را فراهم کنند.

عملکرد انتقال بالا

FO Field به عنوان اتصال LC یا SC با تماس با APC یا PC در دسترس است و در رنگ‌های سبز، آبی و بژ ارائه می‌شود. خصوصیات مکانیکی و نوری با کیفیت اتصالات پیش ساخته و آزمایش شده کارخانه مطابقت دارد. FO Field نیازهای انتقال سطح عملکرد تک حالت Grade Cf / 1 (APC) یا Grade Cf / 2 (PC) و سطح عملکرد چند حالته Grade Bmf / 3 را برآورده می‌کند.

FO Field با انواع کابل‌های با قطر بین 1.4 و 3 میلی متر سازگار است. نوع اصلاح شده متناسب با کابل‌های پروانه یا کابل‌های افتاده است. پایداری آن به این معنی است که می‌توان از آن در مناطقی با اختلاف دمای بسیار زیاد (25- تا 70+ درجه سانتیگراد) استفاده کرد.

پورت بیشتر با QR

راه رسیدن به اترنت 400 گیگابایتی روشن است. R&M تمام توان خود را به کار گرفته تا مراکز داده را قادر سازد تا زیرساخت‌های شبکه خود را ارتقا داده و تلفیق کند. خانواده کانکتورهای QR فیبرنوری نیز در این امر سهیم هستند.

کانکتورهای QR از R&M امکان افزایش تعداد پورت‌های فیبرنوری در هر واحد ارتفاع رک تا 50 یا60٪ می‌دهد. مکانیسم push-pull به این معنی است که دیگر نباید فاصله‌‌‌ای بین آداپتورها حفظ شود. این اجازه می‌دهد تا درگاه‌ها به هم نزدیکتر شوند و فیبرهای بیشتری در فضای موجود متصل شوند. این امر مهاجرت به اترنت 400 گیگابایتی را تسهیل می‌کند.

CONNECTIONS 59 e 28

مجموعه MPO و LC اکنون کامل شده اند

QR اکنون کامل شده است و شامل اتصالات LC و MPO است. با استفاده از MPO-QR در سال 2020 ، تراکم بسته بندی می‌تواند تا 120 پورت در واحد ارتفاع افزایش یابد. MPO-QR با اتصالات MPO / MTP® که به راحتی در دسترس هستند سازگار است. LC-QR duplex همچنین تراکم بسته بندی 120 پورت در واحد ارتفاع یا 10080 الیاف در هر کابینت شبکه را امکان پذیر می‌کند. LC-QR simplex جمع و جورترین اتصال LC R&M است که با استفاده از آن، تراکم بسته‌بندی 60٪ افزایش می‌یابد، یعنی تا حداکثر 96 اتصال در 4/3 رک امکان پذیر می‌شود.

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *