انعطاف‌پذیری با Freenet

Freenet

Freenet


زمان تخمینی مطالعه:3دقیقه 

R&M در حال گسترش دامنه فعالیت‌هایش در زمینه کابینت‌های رک 19 اینچی خود است که آن‌ها خانواده جدید Freenet هستند و قرار است فرآیند ساخت آن‌ها از طریق سه خط تولید، آغاز شود. مزیت بزرگی که کابینت‌های جدید برای مشتریان R&M دارد، ارائه زیرساختی جامع است. کابینت‌های جدید قرار است، اوایل سال 2023 میلادی به بازارهای جهانی وارد شوند.

به‌‌طور معمول، رک‌های 19 اینچی استاندارد R&M به عنوان کابینت‌های سرور، سوییچ، کابل‌کشی و توزیع مناسب هستند. حوزه‌های اصلی کابینت‌های جدید، شبکه‌های محلی (LAN) و خودکارسازی ساختمان‌ها هستند. کابینت‌های جدید به لطف طراحی خنثی و ساختار قوی که دارند قابلیت نصب در محیط‌های مختلف مثل دفاتر و اتاق‌های فناوری اطلاعات، ساختمان‌های تجاری و عمومی، ساختمان‌های مسکونی و شرکت‌های صنعتی را دارند.

Freenet : کابینت‌های 19 اینچی از R&M

کابینت دیواری

– 9 مدل، 9 تا 24 یونیتی

– عرض 600، عمق 400 و 600 میلی‌متر

– در شیشه‌ای، چهارچوب فلزی

– ورود کابل از سقف

– اختیاری: فن، پایه‌های قابل تنظیم، چرخ

خط کلاسیک

– رک 19 اینچی، 42 یونیتی

– عرض 800، عمق 800 و 1000 میلی‌متر

– مقاومت استاتیک 800 کیلوگرمی

– 2 قاب پایه با پروفیل‌های4×19  اینچ

– در شیشه‌ای یا سوراخ‌دار

– چهارچوب فلزی

– ورود کابل از سقف

– قابلیت استقرار روی پایه، پایه‌های قابل تنظیم

خط حرفه‌ای

– رک 19 اینچی، 42 یونیتی

– عرض 800، 1000، 1200 میلی‌متر

– مقاومت استاتیک 1200 کیلوگرمی

– 4 قاب پایه با پروفیل‌های 4*19 اینچ

– در شیشه‌ای یا در فلزی سوراخ‌دار

– چهارچوب فلزی

– ورود کابل از سقف

– پایه، پایه‌های قابل تنظیم

لوازم جانبی: پروفیل‌های عمودی، پنل‌های Blind، صفحات ورودی کابل، مدیریت کابل‌ها، براکت‌های کابل، قفسه‌ها، کشوها، نگه‌دارنده‌های اسناد

از تولیدات خودمان

R&M کابینت‌های شبکه 19 اینچی را در کارخانه‌های خود واقع در اروپا و چین، مطابق با استانداردهای کیفی خودش، تولید می‌کند. محصولاتی که مشتریان با پنج سال گارانتی آن‌را دریافت می‌کنند. هدف از توسعه این محصول، پاسخ‌گویی به نیازهای فردی مشتری و توانایی ارائه راه‌حل‌های سیستمی از طریق ارائه یک منبع واحد است. تمامی محصولات شبکه R&M در این بازه با اصول میزبانی جدید هماهنگ هستند.

کابینت‌ها را می‌توان به روش‌های مختلفی پیکره‌بندی کرد. مولفه‌ها را می‌توان به‌شکل آماده و مونتاژ شده یا جدا از هم تهیه کرد. R&M پیش مونتاژ را انجام می‌دهد تا مشتریان مجبور نشوند به دنبال قطعات منفرد در برشورهای مختلف باشند و فرآیند سفارش نیز ساده شود. پیش‌مونتاژ به کاهش فرآیند نصب و بسته‌بندی تجهیزات کمک می‌کند

امتیاز شما به این مطلب