کمپانی R&M و بهینه سازی زیرساخت‌های Healthcare | بیمارستان سنت جورج

کمپانی R&M

کمپانی R&M


R&M

بیمارستان سنت جورج هر ساله در بخش اورژانس خود ظرفیتی بیش از 68000 بیمار را داشته و در اکتبر سال 2017 بخش A&E را گسترش داده است تا پاسخگوی تقاضای روزافزون منطقه اطراف نیز باشد. ساختمان اورژانس جدید در این بیمارستان محدوده ای با مساحت 24000 متر مربع را پوشش می‌دهد و در بالای طبقه در حال فعالیت بیمارستان با سرمایه گذاری کلی 210 میلیون دلار ساخته شده است.

چالش‌های پروژه

با توجه به عملیات روزانه ای

 

ن بیمارستان، یکی از بزرگترین چالش‌های این پروژه، تمرکز بر ادغام با تجهیرات موجود است. چرا که بایستی زمان خاموش بودن و قطع بودن دستگاه‌های مورد نیاز در بیمارستان، در طول دوره ساخت و ساز حداقل باشد تا اطمینان حاصل شود که بیمارستان عملیات مورد نظر خود را انجام می‌دهد.

پروژه R&M

 

این پروژه شامل ارائه راه‌حل‌های کابل‌کشی برای ساخت هشت اتاق ارتباطات (Communication Room) جدید، تمام کابل کشی افقی با استفاده از محصولات مسی، یک توزیع کننده محوطه (پردیس) با مسیرهای فیبر نوری بین طبقات و مسیر و نصب کابل برای ستون فقرات (Backbone) فیبر نوری بین توزیع کنندگان جدید و فعلی محوطه (پردیس) است. علاوه بر این، این پروژه همچنین شامل 487 نقطه دسترسی (Access Point) بی‌سیم است.

 

راهکار R&M

R&M (آر اند ام) با استفاده از کابل‌هایی که تا طول 90 متری قابلیت استفاده داشتند، استفاده از راهکار کانال گسترده شرکت را پیشنهاد می‌کند و برای اتصالات مسی بیش از 100 متر از آزمایش استفاده می‌کند. این توسط تمام بخش‌ها، از جمله Builder Brookfield Multiplex، کاملا پذیرفته شده است و متعاقبا توسط شرکت مشاور مهندسی JHA در اسناد طراحی در نظر گرفته شده است. در نهایت، بیشتر از 5600 لینک، Cat. 6A U/FTP زیر 90 متر بودند، اما آن‌هایی که بیش از این فاصله بودند، کاملا تحت آزمایش قرار گرفتند و تحت پوشش گارانتی R&Mfreenet درآمدند.

 

کمپانی R&M  (آر اند ام) کابل‌های 650 مگاهرتز Cat. 6A U/FTP را در مقایسه با کابل‌های استاندارد صنعتی 500 مگاهرتز Cat. 6A U/FTP ارائه کرد که از سیستم اترنت سابق همانند ویدئوهای UHD کمپرس نشده پشتیبانی می‌کرد. تمام کابل‌ها و اجزای R&M  (آر اند ام) به گونه‌ای طراحی شده اند که چیزی بیش از حداقل سطوح تعریف شده برای برآوردن نیازها و نگرانی‌های مشتریان را پاسخ می‌دهد.

کمپانی R&M  (آر اند ام) در این پروژه، از پچ‌کوردهای مسی استاندارد R&MPowerSafe استفاده کرده است که در آن از اتصالات IDC در داخل پلاگ‌ها، به جای تکنیک ناپایداری که توسط دیگران استفاده می شد، به کار رفته است. امروزه این برنامه می‌تواند به آسانی برای کاربردهای PoE ++ در آینده نزدیک مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر این، R&M  (آر اند ام) یک راهکار سفارشی شده با یک FOBOT 2RU جدید را برای بیمارستان سنت جورج در نظر گرفته است.

PowerSafe the quality seal for 4PPoE

نصب و راه‌اندازی نهایی، که به طور تخصصی توسط خدمات Datalec تکمیل شد، شامل Cat. 6A U/FTP، کابل‌های OS2 و voice backbone وهمچنین blown fiber می‌شود.

فقط بهترین‌ها برای HealthCare مناسب است…

کمپانی R&M  (آر اند ام)  چندین بار مشتری را در محل پروژه همراهی و چک کرده است که اطمینان حاصل کند نصب و راه‌اندازی پروژه در حال پیشرفت است. تیم R&M (آر اند ام) همچنین در سایت پروژه به اقدام به جمع‌آوری گزارش‌های متعدد می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که اجرای کامل پروژه در عملیات روزانه بیمارستان وقفه ای ایجاد نمی‌کند.

PowerSafe the quality seal for 4PPoE

 

بخوانید: راهکار شبکه | راهکارهای شبکه کامپیوتری و دیتا سنتر و FTTx

5/5 - (1 امتیاز)