پیاده سازی شبکه‌ های بیمارستانی توسط شرکت R&M

پیاده سازی شبکه‌های بیمارستانی توسط شرکت R&M

پیاده سازی شبکه‌های بیمارستانی توسط شرکت R&M


امروزه بیمارستان‌ها و مراکز درمانی به دلیل ارتباط مستقیم با جان مردم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. هرچه فرآیند‌های درون بیمارستان‌ها مکانیزه‌تر و سریع‌تر صورت گیرد، باعث می‌شود تا کارایی و ظرفیت آن مرکز درمانی روز به روز افزایش یابد. شبکه‌های ارتباطی درون بیمارستان‌ها باید با به روزترین و با کیفیت‌ترین تجهیزات ایجاد شوند تا فرآیندها را در داخل آنها با سرعت بیشتری صورت گیرد. برند R&M همگام با اجرای شبکه‌های ارتباطی برای بیمارستان‌ها همواره با نوآوری و تولید راه کارهای متنوع، یکی از برترین شرکت‌های تولید کننده تجهیزات شبکه در حوزه سلامت می‌باشد.
Servizo Galego de Saúde که به اختصار SERGAS نامیده می‌شود، آژانس اداره مستقل مسئول مراقبت های بهداشت عمومی منطقه در گالیسیا (اسپانیا) است. در نهایت مسئول تمام مراکز بهداشتی و خدمات اداره منطقه‌ای گالیسی به منظور تضمین مراقبت های بهداشتی می‌باشد.
رابطه بین R&M و SERGAS به سال 2014 باز می‌گردد. از آن زمان، این رابطه تقویت شده است و شبکه شرکای تصدیق شده گسترش یافته است تا بتواند نیازهای هر پروژه خاص را پوشش دهد.

بازسازی شبکه بیمارستانی

این وزارتخانه متعهد به اصلاح و گسترش شبکه بیمارستانی است. بدین منظور پروژه‌های مستقلی که با شریک تعمیر و نگه داری ساختمان خود قرار داد بسته است را راه اندازی می‌کند. و این شرکت ساختمانی است که تصمیم می‌گیرد استفاده از کدام محصول بر اساس الزامات مناسب تر است.

راهکار R&M:

پیشهاد : R&Mfreenet

– کابل Cat. 6A EL S/FTP
– فیبر نوری OM4
– اتصالات LC
– سینی‌های UniRack

 

 

 

شبکه گسترده‌ای از شرکا با یک راه حل واحد

شبکه بیمارستان گالیسی، سه پروژه بیمارستانی آخر خود را با تجهیزات R&M و البته با متخصصین مختلف انجام داده است. اولین پروژه، راه اندازی شبکه بیمارستانی جدید واقع در ویگو، آلوارو کانکایرو بود. این بزرگترین پروژه بهداشت عمومی است که در سال های اخیر در اسپانیا انجام شده است و به یکی از مدرن ترین بیمارستان‌های عمومی در دسترس برای منطقه شهری Vigo در اروپا تبدیل شده است.
در آوریل 2017، کار ساخت و ساز بر روی مجموعه جدید بیمارستان در Orense، CHIJO آغاز شد، که پروژه شبکه داده آن به R&M واگذار شد. شرکت Galeni، شریک مورد تصدیق R&M، متخصص نصب تجهیزات بود.
در اواسط سال جاری، قرارداد تعمیر و نگهداری متوالی برای نصب سیستم کابل‌کشی در مرکز (EOXI (Estructura Organizativa de Xestión Integrada در Pontevedra اهدا شد.
گام بعدی بیمارستان بورلی در لوگو است. بدون شک مشتری به دنبال این است که، شبکه خود را با یک تولید کننده واحد ویژه با توجه به قابلیت اطمینان و ظرفیت انتقال و همچنین 25 سال وارانتی، یکپارچه‌سازی کند. شرکت R&M با بیش از 50 سال سابقه تولید تجهیزات شبکه، تمامی محصولات و راه‌کارهای خود را با وارانتی مخصوص خود تحویل مشتری می‌دهد. این نوع وارانتی در میان سایر برندهای تولید کننده تجهیزات شبکه منحصر به فرد بوده و شرکت R&M قادر است تا تحت شرایط خاص این وارانتی را به صورت مادام العمر برای مشتریان ضمانت کند.
شرکت لاوان ارتباط تنها نماینده رسمی R&M در ایران با کارشناسان مجرب تیم فنی خود قادر است تا تمامی شرایط ویژه برند R&M را برای اخذ وارانتی‌های 5 ساله، 25 ساله و مادام العمر را به هنگام نصب سیستم R&Mfreenet فراهم سازد.

 

 

منبع : R&M Website

بخوانید: U-Box | مناسب برای شبکه‌های فیبر نوری POLAN

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *