بهره برداری از بزرگترین دیتا سنتر در شهر ژنو سوئیس به کمک آر اند ام (R&M) | قسمت دوم


 

خدمات کامل – نمونه کارهای گسترده (دیتا سنتر)
علاوه بر موارد گفته شده در مطلب قبل، محدوده محصول مرکز داده (دیتا سنتر) Safe Host در Gland شامل پیشنهادات ماژولار SafeSuite، SafeCage و SafeRack است. این پیشنهادات می‌توانند منحصراً مقیاس‌بندی شوند. این یعنی Safe Host می‌تواند مقادیر عالی از نظر هزینه پیشنهاد دهد. مشتریان فقط برای آنچه که واقعا نیاز دارند، هزینه پرداخت می‌ کنند. همانطور که همه چیز از فناوری تا هزینه ها شفاف و واضح است، مشتریان می توانند راه حل مفید و سودآور را برای نیازهای خود انتخاب کنند. Safe Host در همکاری نزدیک با مشتریان نمونه کارهای خدماتی خود را بهینه سازی می کند. امنیت سوئیس به عنوان محلی برای صنعت و همچنین خدمات استثنایی، Safe Host را از سایر تأمین کنندگان در یک بازار بسیار رقابتی متمایز می نماید. یکی از این خدمات پشتیبانی اکتیو در هنگام جابه‌جایی سرورها است. در صورت لزوم، Safe Host تمام کابینت ها و اجزای اکتیو را حمل می کند و آن‌ها را در مرکز داده (دیتا سنتر) بازسازی می کند. تخصص و تعهد کارکنان نیز بسیار چشم گیراست. Elena Sikias، هماهنگ کننده پروژه بازاریابی، طراحی محصول را به شرح زیر توصیف می کند: «در واقع، ما وضعیت مشابهی در بازار املاک داریم. شما یک آپارتمان خالی را با زیرساخت های مربوطه اجاره می کنید. سپس تصمیم می گیرید که کدام بخش از زیرساخت را واقعا نیاز دارید. و در صورت نیاز، ما کاملاً مایل به پشتیبانی از مشتریان هستیم. در اینجا شما همه چیز را از یک منبع دریافت می کنید. این بدان معنی است که مشتریان ما می توانند به طور کامل بر شایستگی های اصلی خود تمرکز کنند.»
در بخش پورت مدیریت شده، Safe Host راهکارهای اتصال را براساس نیاز و مبتنی بر Fast Type یا گیکابیت اترنت (Gigabit Ethernet) پیشنهاد می دهد. در این زمینه کاربرد، کابل کشی نیز از آر اند ام (R&M) است.

 

host safe 3

حداکثر امنیت
Safe Host SA یک شرکت خصوصی است که مقر آن در ژنو است. این شرکت نمونه ای کامل، ماژولار و شفاف مرکز داده (دیتا سنتر) ارائه می دهد. Safe Host اکنون بیش از 120 مشتری دارد. در ابتدا این مشتری ها از بخش مالی و همچنین سازمان های بین المللی و چند ملیتی بودند. شرکت هایی از بازارهای دیگر در حال حاضر به طور مداوم به پایگاه مشتری اضافه می شوند.
حداکثر امنیت و در دسترس بودن بخشی از دی ان اِی Safe Host است. تمام مراکز داده (دیتا سنتر) Safe Host در مواردی مانند قابلیت اطمینان و قابلیت دسترسی، حد بالایی از الزامات را برآورده می‌کند. Safe Host تضمین های امنیتی مناسبی را ارائه می دهد. مراکز داده (دیتا سنترها) مطابق با استانداردهای ISO 9001 و ISO 27001 گواهی شده اند. آنها مطابق با دستورالعمل های مؤسسه مالی سوئیس FINMA هستند. مشتریان می‌توانند اطمینان حاصل کنند که تلورانس خطا در این حالت صفر است و نیاز نیست داده های خود را به ارائه دهندگان خدمات حرفه ای بسپارند.
در مرکز داده (دیتا سنتر) Gland، داده ها از دو اتاق جداگانه از طریق دسته کابل های دارای کدگذاری رنگی به اتاق های سرور منتقل می شوند. خنک کننده، حفاظت از آتش، انرژی و تأمین برق اضطراری و هر کدام در دو اتاق جداگانه جای می گیرند. سیستم های خنک کننده هر کدام شامل چهار گروه می شوند. هر یک از این گروه ها می توانند سطح یک ice-rink را خنک کنند. سیستم نیتروژن برای حفاظت از آتش نیز در قسمت های جداگانه ساختمان نصب می شود.

 

host safe 2

مطلب مرتبط:
بهره برداری از بزرگترین دیتا سنتر در شهر ژنو سوئیس به کمک آر اند ام (R&M) | قسمت اول

R&M

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *