خط مشی، ماموریت، ارزش‌های لاوان ارتباط

خط مشی

در سال 1379 جهت اشاعه فرهنگ انفورماتیکی با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی نوین پا به عرصه وجود نهادیم و محوریت فعالیت خود را مشاوره، طراحی، نظارت، پشتیبانی، پیاده سازی و اجرای شبکه‌های کامپیوتری، مراکز داده به طور اخص و صنعت ICT به طور اعم قرار دادیم و با بهره گیری از تجارب علمی، عملی و سیستم‌های نوین مدیریتی و بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب توانسته‌ایم پروژه‌های متعدد و متنوعی را با موفقیت به اتمام برسانیم.

همچنین با در اختیار داشتن دانش فنی و آگاهی از استانداردهای روز و بهره گیری از امکانات و تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته در سطح وسیع به انجام پروژه‌های شبکه‌ کامپیوتری و مراکز داده در سازمان‌ها، موسسات مالی، بانک‌ها، مراکز صنعتی و … مشغول به فعالیت می‌باشیم. عضو سازمان نظام صنفی تهران و دارای گواهی رتبه بندی احراز صلاحیت شرکت‌های انفورماتیکی با رتبه یک شبکه‌های داده از شورای عالی انفورماتیک می‌باشیم.
در راستای شکوفایی اقتصاد کشور و به منظور جلب رضایت مشتریان خود، با ایجاد شرایطی مطلوب مبتنی بر نظم، خلاقیت، توانمندی و امنیت شغلی کارکنان، ارتقاء سطح کیفی و کمی سطح صنعت ICT و حضور در بازارهای جهانی را در دستور کار خود قرار داده، بدین منظور مدیریت شرکت خود را متعهد به رعایت قوانین، مقررات و بهبود اثر بخشی مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001 : 2008 دانسته و به منظور دستیابی به این هدف خط مشی سال‌های بعد خود را تعیین نموده است.
در راستای اهداف متعالی فرهنگی و اجتماعی کشور و همراه با پیشرفت سریع تکنولوژی و فضای مجازی، ما همچنان در کنار شما هستیم.

 

چشم انداز شرکت لاوان ارتباط

دستیابی به جایگاه برتر در صنعت IT‌ کشور و بهبود کیفیت و بالا بردن خلاقیت و نوآوری در ارایه کلیه خدمات

 

بیانیه ماموریت

تسهیل‌سازی ارتباطات در حوزه IT در بستر شبکه‌های کامپیوتری اولین دلیل تاسیس لاوان ارتباط بوده است.این محور در طی بیش از ۱۵ سال تاسیس شرکت همچنان دغدغه ماست. ایجاد بستری برای ارتباط آسان و پرسرعت در فضای IT در جای جای کشور همواره محور تفکر ما را تشکیل داده است. امروز پس از سال‌ها خدمت در این راستا همچنان بر سر حرف خود هستیم و به این منظور از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا بهره می‌گیریم. فلسفه وجودی ما در سایه تکنولوژی‌های برتر مرتبا تقویت شده و ما نیز همگام با دنیای پر شتاب تحولات تکنولوژیکی سعی درانتقال این فناوری‌ها به کشور عزیزمان داریم. در راستای انجام ماموریتمان از تمامی ظرفیت‌های داخلی و خارجی استفاده می‌کنیم و با تکیه بر نیروی انسانی متخصص در حوزه شبکه همواره می‌کوشیم که کیفیتی متفاوت و برتر را به مشتریان خود ارائه دهیم.
   

ارزش ها

  • مشتری‌مداری
  • سرعت و کیفیت ارائه خدمات
  • استفاده از تکنولوژی‌های به روز
  • ارزش‌آفرینی پایدار برای مشتریان
  • شفافیت عملکردی
  • یکپارچگی ارائه خدمات
  • استفاده از بهینه‌ترین راه حل‌های مهندسی
امتیاز شما به این مطلب