آداپتور Multimedia برای فیبر و مس

Multimedia adapter

Multimedia adapter


ش

زمان تخمینی مطالعه: 2 دقیقه

بکه

 

امروزه با وجود تجهیزات پیشرفته و درخواست مشتریان برای پهنای باند بیشتر، بهترین راهکار استفاده از تجهیزات متراکم سازی شبکه است. شرکت آر اند ام (R&M) با بیش از 50 سال سابقه تولید تجهیزات شبکه، راهکارهای متنوع و متفاوتی را برای تمام صنایع جهت متراکم سازی شبکه های کامپیوتری خود و در راستای بالا بردن سرعت و پهنای باند این شبکه ها، ارائه کرده است. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با یکی از این راهکارهای متراکم سازی بیشتر آشنا شوید.

 

آداپتور کانکشن ماژول مخصوص ریل رک

 

نسل دوم ریل‌های رک دارای طراحی باریک هستند که باعث می‌شود تراکم بالا و فضای بیشتری در ریل‌های استاندارد ایجاد شود. نصابان هم اکنون می‌توانند اتصالات شبکه قابل ملاحظه‌ای را در کابینت‌ سوئیچ‌های کوچک جای دهند.

 

اشغال فضای کم و تراکم بالا!

برنامه ریزان، نصابان و سرمایه گذاران به طور فزاینده‌ای به راهکارهای متراکم سازی در هنگام کابل کشی ساخت یافته برای شبکه‌های داده محلی نیاز دارند. این ویژگی فقط برای موارد اداری و دیتا سنترها مورد نیاز نیست بلکه اتصالات RJ45 باید بیشتر و بیشتر، حتی در توزیع کننده‌های کوچک‌تر و کابینت سوییچ‌ها، صنایع مختلف و همچنین ساختمان‌های کاربردی و مسکونی ارائه شوند. در چنین مواردی، آداپتور کانکشن ماژول مخصوص ریل رک 35 میلی‌متری (مطابق با استاندارد DIN EN 50 022) به عنوان پلتفرم نصب انتخاب می‌شود.

بخوانید: ماشین های الکتریکی و نقش انرژی های تجدید پذیر

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *