نسخه‌های جدید برای خانواده پلاریس باکس(Polaris-box) آر اند ام

polaris box

polaris box


Polaris-box

انواع دیگر این محصولات نیز می‌توانند این مسیر موفقیت آمیز را ادامه دهند. آن‌ها را می توان برای کاربردهای زیادی مورد استفاده قرار داد و به صورت جداگانه با پیکربندی‌های پچ، اسپلایس و اسپلیتر تجهیز کرد. پلاریس باکس‌ها (Polaris-box) با قابلیت نوآورنه خود برای مهر و موم شدن، الزامات کلاس حفاظتی IP65 را برآورده می‌سازند.

ارائه دهندگان FTTH می‌توانند هر نوع توپولوژی‌ را در ناحیه دسترسی با پلاریس باکس‌ها (Polaris-box) ایجاد کنند. این محصولات را می توان در انواع محوطه‌ها و پردیس‌ها از یک واحد مسکونی گرفته تا مجتمع‌ها و املاک بزرگ مسکونی مورد استفاده قرار داد. در یک ساختمان پلاریس باکس‌ها (Polaris-box) می توانند برای نقاط ورودی ساختمان، رایزرها، توزیع کننده‌های طبقات و پریزهای نوری به کار روند.

 

 

شبکه FTTH: استفاده از کابل فیبر نوری بیشتر و بیشتر می‌شود

امروزه اپراتورهای شبکه از کابل‌های فیبر نوری بیشتر از گذشته برای کابل کشی شبکه مناطق مسکونی و خانه‌ها استفاده می‌کنند. پلتفرم ‌های اتصال به فضا و تراکم دسته بندی بیشتری نیاز دارند به همین دلیل آر اند ام (R&M) طیف وسیعی از پلاریس باکس ها را ارائه داده است. محفظه‌های جدید تر و با عمق بیشتر می‌توانند کابل‌های loose tube، اسپلایس، اسپلیتر و ماژول های پچ بیشتری را در خود جای دهند. قسمت های چندگانه مهر و موم شده باعث می‌شود که وارد کردن کابل‌ها راحت تر باشد. کانکتورهای اتصال و اسپلایس بر روی صفحات قابل چرخش قرار می گیرند.

 

1

 

ظرفیت سه پلاریس باکس (Polaris-box) جدید آر اند ام (R&M):

 

پلاریس باکس 16 (Polaris-box 16): تا 24 اسپلایس. در صورت لزوم 3 اسپلیتر با نسبت تقسیم 1 به 8 یا 2 به 8. 16 تا 24 آداپتور در قسمت بالایی یا 2 ماژول اسپلیتر LGX از پیش سربندی شده.

پلاریس باکس 24 (Polaris-box 24): هسته فیبر برای 12 TPU (واحد قرار گیری سینی) برای مونتاژ سینی‌های اسپلایس یا اسپلیتر. 144 اسپلایس هنگامی که سینی های اسپلایس 12 فیبر 1TUP به طور کامل مونتاژ شود. فضا برای 24 آداپتور SC, E-2000TM یا LC Duplex و یا 48 کانکتور پلاگ LC کافی است. ورودی کابل برای کایل های 8 round و یا چندین کابل drop می باشد.

پلاریس باکس 36 (Polaris-box 36): قسمت بالای هسته فیبر دارای دو فضای جداگانه است. لینک ها به 24 TPU می‌رسند و مجهز به سینی‌ های اسپلایس یا اسپلیتر هستند. 288 اسپلایس هنگامی که سینی های اسپلایس 12 فیبر 1TUP به طور کامل مونتاژ شود.در سمت راست، اتصالات پچ کورد ها، کابل ‌ها، پیگتل‌ ها، تا 36 آداپتور SC, E-2000TM یا LC Duplex و یا 72 LC قرار دارد. ورودی کابل برای کابل های 12 round(قطر 16 میلیمتر) یا 144 کابل subscriber و drop می باشد.

جعبه های جدید به ارائه کنندگان FTTH کمک‌های زیادی می‌کنند. در عین حال آنها خود را برای آینده آماده می‌کنند زیرا می توانند کابل های بیشتری را برای مصارف مختلف متراکم کنند.

 

شرکت لاوان ارتباط به عنوان تنها نماینده رسمی شرکت آر اند ام (R&M) در ایران پاسخگوی سوالات شما در این زمینه خواهد بود. با ما تماس بگیرید.

لینک تماس با ما

 

مطالب مرتبط:

امکان برنامه ریزی راحت برای اپراتورهای شبکه FTTH

مقایسه Closureهای شرکت آر اند ام | SYNO و SCM

مقایسه Closureهای شرکت آر اند ام | SCM Flex Dome Closure و Standard Dome Closure

 

 

امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *