محصولات جدید Premium-Line در حوزه ی فیبر نوری

محصولات-جدید-Premium-Line-در-حوزه-ی-فیبر-نوری

محصولات-جدید-Premium-Line-در-حوزه-ی-فیبر-نوری


مثل همیشه پریمیوم لاین (Premium-Line)طیف گسترده ای از راهکار های ویژه ی خود را به مشتریان عرضه می‌کند و به طور دائم در حال گسترش خط تولید خود است.

پچ کورد دراپ فلت (drop flat) FTTX

تولید پچ کورد های نوری بر اساس کابل های FTTH است و شامل یک یا دو فیبر در حالت کلاسیک فلت و سر بندی شده و تست شده توسط کارخانه می باشند. این پچ کورد ها  برای ارتباطات با سرعت و پهنای باند بالا پشتیبانی می کنند و برای تعداد فیبر های کوچک تر که در بخش های انتهایی شبکه نوری مورد نیاز است، یک راهکار ایده آل را عرضه می کند.

هدف اصلی شرکت برقراری ارتباط میان مشترکین با FTTH، PON و دیگر شبکه های نوری همراه با کیفیت بالا و بدون اتصال اضافه می باشد. دو عنصر فایبرگلاس مقاوم موازی از فیبرهای نوری محافظت می کنند و کابل اصلی مجهز به روکش LSOH است.

ویژگی های پچ کورد:·

  فشرده با وزن سبک

  خم شدگی کم کابل با دسترسی ایده آل در پروژه ی PON

  دراپ فلت آسان برای توزیع کابل

خصوصیات برجسته این پچ کورد ها عبارت اند از:

افت کمتر از db  0.3    

خطای برگشت: UPC≥50dB, APC≥60dB       

طول موج کار: 1310 تا 1550 نانومتر

 جعبه تقسیم FTTX:

برای پروژه های FTTH، شرکت پریموم لاین (Premium-Line) جعبه های تقسیم FTTX  را پیشنهاد می کند. این راهکار همراه با پورت های 4‌، 8، 16، 24، 36 عددی موجود هستند. توزیع یک نواخت شبکه نوری یک ساختمان مسکونی و نصب برق اصلی به همان اندازه که به حفاظت در برابر آب و هوا نیاز دارد، به طراحی بهینه  و متمرکز برای نصب و عملکرد آسان نیز نیازمند است. جعبه ی تقسیم FTTX  پریمیوم لاین (Premium-Line) برای کاربرد های چند منظوره در پروژه های FTTH، طراحی شده اند. 

امتیاز شما به این مطلب