R&M در نمایشگاه Data Center World لندن

R&M در نمایشگاه Data Center World لندن

R&M


زمان تخمینی مطالعه: 2 دقیقه

R&M  در حال برداشتن گامی دیگر برای تبدیل شدن به یک ارائه‌دهنده راه‌حل زیرساخت‌های کامل و یکپارچه برای مراکزداده است. این شرکت، مجموعه گسترده‌ای را در Data Center World 2023 لندن ارائه خواهد کرد.

با راه‌حل‌های زیرساخت مرکزداده یکپارچه از  R&M، ارائه‌دهندگان مراکزداده برای آینده هیبریدی آماده می‌شوند. کارستن لودویگ، مدیر بازاریابی  R&M، اظهار داشت که راه‌حل‌های قابل انطباق، ساخت مراکزداده در محل، لبه، هم‌مکان و مراکزداده ماژولار انعطاف‌پذیر را ممکن می‌سازد. R&M طیفی از اتصال و تجهیز در رک و اتاق‌های کامپیوتر تا نرم‌افزار DCIM را پوشش می‌دهد.

راه‌حل‌های زیرساختی در R&M اکنون از یک منبع واحد می‌آیند. پس از خرید شرکت ایتالیایی Tecnosteel S.r.l.، R&M  اکنون دارای رک و سبد محصول مخصوصی از مراکزداده سبز را داراست. علاوه بر خانواده توزیع‌کننده فیبرنوری با تراکم بالا  Netscale، R&M نرم‌افزار داخلی DCIM inteliPhy net را ارائه خواهد کرد. در این رویداد شهر لندن،R&M  در حال ارائه اطلاعات راه‌حل‌های همکاری مربوطه است.

پشتیبانی R&M در مراکزداده (Data Center) از برنامه‌ریزی و مدیریت پروژه تا شروع عملیات را شامل می‌شود. خدمات دیگر شامل ساخت محصولات منحصر به فرد، آموزش، حمل‌ونقل، اندازه‌گیری، مستندسازی، بهره‌برداری و نگهداری زیرساخت‌ها می‌باشد.

کارستن لودویگ می‌گوید: مشتریان ما مجبور نیستند در میان کاتالوگ‌ها به جست‌وجو بپردازند، قطعات تکی بخرند، توزیع‌کنندگان را پیکربندی کنند یا بودجه‌های کاهش را محاسبه کنند بلکه می‌توانند از زمان خود به‌طور موثرتری استفاده کنند.

این نمایشگاه در 8 و 9 مارس در ExCeL لندن برگزار می‌شود. بازدیدکنندگان می‌توانند با تیم R&M در غرفه D930 ملاقات کنند.

R&M
امتیاز شما به این مطلب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *